Menu strony

Miętowy zawrót głowy w letniej kolekcji MOODO

Miętowy zawrót głowy w letniej kolekcji Moodo
Pełna świeżości i lekkości letnia kolekcja MOODO to prawdziwy pastelowy mix. Zauważalna nuta mięty odgrywa w nim bezsprzecznie pierwszoplanową rolę. Seledynowy trend to prawdziwy „must have” nadchodzącego lata.

Obecnie panująca wiosna uwodzi czarem zapachów i kolorów. Niepowtarzalność, ulotność i świeżość przywodzą już na myśl letnią beztroskę.

Jeżeli chcesz zasięgnąć kolejnych informacji, przeczytaj nasz następny wpis, w którym czeka na Ciebie ciekawostka (http://twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/zakupowe-wsparcie/). Rozwieje ona wszystkie Twoje wątpliwości.

Dominacja zieleni w odmianach soczystego neonu po subtelność i romantyzm seledynu wydaje się być zrozumiała. MOODO również ,,poczuło letnią miętę”, w swoich propozycjach kusi bowiem pastelami w odcieniach pudrowego różu, zgaszonego pomarańczu czy lekko chłodzącego błękitu, główną rolę jednak oddając seledynowi.

Niepozbawione zwiewności spódnice w tym sezonie w obowiązkowej odmianie maxi, ponadczasowe rurki czy dziewczęce t-shirty to tylko niektóre z miętowych propozycji MOODO na nadchodzące lato. Nie zabraknie również pasteli w postaci seledynowych katanek czy koszul, które doskonale uzupełnią wieczorne stylizacje.

Plażowe seledyny ubrane w kwiatowe motywy to również kostiumy kąpielowe czy torby plażowe, które wprawią w romantycznie letni nastrój każdą plażowiczkę. Doskonale komponują się one z bielą, czernią i pastelami oraz zestawiają z kwiatowymi deseniami.

Poczuj więc miętę w salonach MOODO i zobacz prawdziwie miętowy ,,must have” nadchodzącego lata.
Na podstawie danych z: MACO marketing group
Wprowadził: Katarzyna Makowska
2018/12/23, 07:16