Menu strony

Moda na EURO 2012 od RESERVED

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się dużymi krokami. Z tej okazji RESERVED przygotowała dla wszystkich fanów sportu wyjątkową kolekcję inspirowaną footballem.

Limitowana kolekcja na Euro 2012

Limitowana kolekcja na Euro 2012
Ta wiadomość ucieszy kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na Euro 2012. RESERVED przygotowało specjalną limitowaną linię bluz, koszulek i dodatków z motywami piłkarskimi. Znalazło się na nich przede wszystkim oficjalne logo mistrzostw. Dla prawdziwych znawców piłki nożnej marka postarała się również o archiwalne motywy i loga związane z tym popularnym sportem. Osobną linię stanowią dodatki i akcesoria: czapki, paski, japonki a nawet ekologiczne torby.

Jeżeli jesteś pewien, że informacje na opisywany wątek okażą się dla Ciebie wartościowe, to wejdź na proponowany tekst, który niewątpliwie tego typu wiadomości posiada.

Wszystko we flagowych kolorach zbliżających się mistrzostw. Każdy miłośnik sportu znajdzie wśród nich swój ulubiony gadżet. Również panie pokochają piłkę i dzięki damskiej linii EURO 2012. bluzki w energetycznych kolorach różu, zieleni i granatu, dodatkowo zdobione cekinami na pewno umilą wspólne oglądanie Euro 2012.

Masz ochotę przejrzeć następny tekst na ten aktualny temat? W takim razie wejdź w link tu... (https://takiesame.pl/sukienki-na-chrzciny-dla-dziewczynek) i przenieś się do innej strony, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Dla tych, które nie przepadają za piłką nożną RESERVED przygotowało gotową alternatywę w postaci bluz i t-shirtów z przewrotnym napisem "I hate football".

RESERVED nie zapomniało również o najmłodszych  fanach i fankach piłki nożnej. W kolekcji dziecięcej obok koszulek z symbolem polskiej reprezentacji dostępne są również te z bohaterami ulubionych bajek.

piłka nożna to dyscyplina, która od zawsze wywoływała ogromne emocje.
Kibicujemy wielopokoleniowo, rodzinnie i w gronie znajomych, to świetny pretekst do wspólnego spędzenia czasu. W oczekiwaniu na piłkarskie wrażenia a przede wszystkim zwycięstwa polskiej drużyny otwieramy sezon na Euro w RESERVED.
Limitowana kolekcja na Euro 2012
Limitowana kolekcja na Euro 2012
Limitowana kolekcja na Euro 2012
Na podstawie danych z: RESERVED
Wprowadził: Katarzyna Makowska
2020/10/28, 07:20