Menu strony

Obuwie dziecięce jesień-zima 2009

Każdy z nas doskonale wie jak trudne jest stawianie pierwszych kroków. Już od pierwszych miesięcy życia powinniśmy zadbać o zdrowy rozwój stópek dziecka i zapewnić jej maksymalny komfort i wygodę.

Podążając za tą myślą specjaliści marki Clarks z niezwykłą dbałością przygotowali kolekcję dostosowaną dla dzieci w każdym wieku (niemowląt, dzieci raczkujących, stawiających pierwsze kroki , przedszkolaków oraz dzieci w wieku szkolnym).

buty dziecięce


W najnowszej kolekcji jesień-zima 2009 znajdziemy perfekcyjnie zaprojektowane modele zapewniające dziecku stabilność, ochronę i dodatkowe wsparcie. Lekkie i elastyczne konstrukcje zapewnią maluchowi przyjemność stawiania pierwszych kroków.
Specjalne oznaczenia umieszczone na bucikach pomogą rodzicom w doborze odpowiedniego rodzaju i rozmiaru obuwia, a profesjonalnie przeszkolony personel dodatkowo dokona dokładnego pomiaru długości i tęgości stopy dziecka, aby precyzyjnie dopasować but.

W doborze obuwia dla nieco starszych dzieci ważny jest komfort i wygoda, ale również funkcjonalność. Mając to na względzie firma Clarks, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek proponuje serię GORE-TEX , czyli buty wykonane z najwyższej jakości materiałów oddychających a jednocześnie nieprzepuszczających wody do środka buta. Zastosowanie technologii Active Air czyli umieszczenia super wygodnej wkładki wewnątrz buta zwiększa uczucie komfortu.

Dzieci kochają tajemnice i dobrą zabawę dlatego szczególną uwagę starszych dzieci zwróci na pewno znana na całym świecie kolekcja YoToY. W tej kolekcji w podeszwie buta dziecko odnajdzie specjalną skrytkę ,w której ukryta jest zabawka. Dziewczynki znajdą w niej laleczkę Daisy oraz jej przyjaciółki, w zależności od modelu buta będzie to Feame, May czy Jasmine. Chłopców niewątpliwie zainteresuje niespodzianka w postaci pojazdów wyścigowych z serii Planet Racers. Tak więc obuwie Clarks dla dzieci to nie tylko gwarancja wygody, ale również oryginalność i świetna zabawa.

Iwona Piekarska
Na podstawie danych z: Face2Face PR
2009/09/23, 09:20