Menu strony

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
W letniej kolekcji MOODO zrobiło się już naprawdę gorąco. Soczyste neony i tropikalne motywy przywodzą na myśl beztroski relaks oraz wakacyjne plażowanie, które nie mogłoby obyć się bez głównego atrybutu sezonu-kostiumu kąpielowego.

MOODO tego lata, stawia na niebanalne połączenia, soczyste kolory i roślinne motywy. Skąpe bikini w kwiatowych i tropikalnych wzorach to prawdziwy ,,must have” letniego sezonu. Wyrazistości dodają wysmakowane połączenia odcieni błękitu, turkusu oraz seledynu z kontrastującymi neonami.
Nie zabraknie również odmian zieleni głównie we florystycznych motywach, która szczególnie przypadła do gustu znanej polskiej piosenkarce i blogerce Honoracie Skarbek ,,HONEY”. W tym roku w premierowych modelach letniej kolekcji MOODO przywitała ona wiosnę na MALEDIWACH na jachcie SCUBASPA.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Topowym w tym sezonie jest połączenie ,,duo”, dwuczęściowe formy kostiumów MOODO umożliwiają dowolne łączenie gładkiego biustonosza kąpielowego z wzorzystym dołem, pozostawiają nieskończenie wiele wariantów zestawiania form i deseni.
Kompletnym uzupełnieniem wakacyjnej stylizacji są duże, materiałowe torby idealnie sprawdzające się przy letnim plażowaniu. Doskonale komponują się one z deseniami kostiumów kąpielowych tworząc wraz nieśmiertelnymi słonecznymi okularami niepowtarzalne letnie sety.

Po letnie stylizacje MOODO zaprasza do swoich salonów.
Na podstawie danych z: MACO marketing group
Wprowadził: Katarzyna Makowska
2020/01/13, 11:09