Menu strony

Zagraniczny ślub - Rosnąca popularność ślubów za granicą

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pragniemy ceremonii zaślubin od najmłodszych lat. Poprzez późniejsze lata mamy w myślach plan tego szczególnego dnia, a gdy ta uroczysta chwila już tuż tuż, pragniemy, aby wszystko było idealne. Organizacja zaślubin i wesela to wielkie przedsięwzięcie.
Musimy poświęcić w przygotowania mnóstwo swojego czasu i energii. Stąd też wiele młodych wybiera pomoc specjalnych firm, które kompleksowo organizują śluby. Jest to bardzo odpowiedzialność, dlatego w tego typu miejscach są zatrudnieni ludzie fachowo przygotowani i doświadczeni.

Więcej treści

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

dekoracje kościoła
Kościół to najistotniejsze miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości po kres swoich dni. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu nadzwyczajnego klimatu. Jak wobec tego dobrać idealne ozdoby?


Ostatnio bardzo popularny stał się ślub (polecamy również profesjonalny forograf ślubny) za granicą. Dlaczego młodzi przedkładają ślub poza krajem? Jest kilka powodów takiej właśnie decyzji. Przede wszystkim, pragniemy, aby ten dzień stał się wyjątkowy i na zawsze był w naszej pamięci. Ceremonia zaślubin w jakimś niebanalnym miejscu z pewnością może być pamiętana przez długie lata również przez naszych gości. Czasami młodzi wybierają miejsce, w którym odbyli romantyczną podróż.

Czasami także mamy po prostu sentyment do jakiegoś kraju i jesteśmy zakochani w jego kulturze. Bardzo wielu młodych ludzi planuje ślub w Grecji. Ten słoneczny kraj jest doskonały dla takiego święta, jakim jest dzień ślubu. Cudowne widoki, gościnni i serdeczni tubylcy oraz wyśmienita kuchnia to jedynie kilka z przyczyn, dla których wybieramy przyjęcie weselne na greckiej plaży.

Pakiety ślubne - Venice Special
Niekiedy ślub za granicą nie był w naszych planach. Znamy wzruszające historie małżeństw, które spotkały się na obcej ziemi, najczęściej spędzając tam urlop i zapałały do siebie tak potężnym uczuciem, iż decyzja o zawarciu związku małżeńskiego zapadła błyskawicznie. Takie pary muszą nie zapominać, aby po przyjeździe do Polski, pochodzić po urzędach i zawiadomić właściwe instytucje o zmianie stanu cywilnego.

Nie ważne, gdzie bierzemy ślub, ważne z kim. Jeżeli przed ołtarzem stoi obok nas odpowiednia osoba, miejsce nie odgrywa już tak dużej roli. To święto dwojga serc, a okoliczności mają za zadanie tylko podkreślić ten piękny dzień.
2020/11/18, 15:21