Menu strony

Ślub poza granicami Polski - marzenie wielu par

Na ten wyjątkowy dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go jeszcze w dziecięcych latach. Śnią o pięknej balowej sukience, złotej karocy i ukochanym na białym koniu. Wiadomo, że z biegiem lat, nasze marzenia ewoluują. Ale nieustannie mamy w głowie pewien schemat, który pragniemy w przyszłości zrealizować.
Czasem dajemy się ponieść modzie. A śluby za granicą są ostatnio niezmiernie popularne. Każdy chce, by ten dzień był wspaniały. A ślub w Paryżu, czy w Nowym Jorku na pewno będzie niezapomniany. Młodzi często chcą się pobrać w miejscu, które jest dla nich szczególne. Dzisiaj ciągle podróżujemy po świecie. Czasami zdarza się tak, że poznajemy się na wyjeździe. Bywa też tak, że konkretne miasto wyjątkowo przyjemnie nam się kojarzy i dokładnie tam chcemy powiedzieć sakramentalne „tak”.

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Wyjątkowo modne są ceremonie w Grecji. Ten piękny kraj jest wprost stworzony do zabawy. Tam życie biegnie zupełnie inaczej. Wielka uczta na plaży przy dźwiękach ludowej greckiej muzyki to z pewnością niezapomniane przeżycie. Z takich samych przyczyn wybiera się także włoską wieś, gdzie ludzie są bardzo życzliwi. Dodatkową zaletą tych krajów jest wyśmienite jedzenie.

Venice Special
Czasami też zdarzają się inne sytuacje. Zagraniczne wczasy bardzo często są pełne nieoczekiwanych niespodzianek. Odkrywamy obcą kulturę, smakujemy lokalne dania, a także zawieramy nowe, interesujące znajomości. Egzotyczny klimat oraz upalna letnia atmosfera bardzo sprzyjają letnim romansom. W cudownych okolicznościach przyrody jesteśmy w stanie szybko stracić głowę dla tutejszych ludzi. Stąd też, bywa, że z takiego urlopu wracamy z małżonkiem. Jest to z pewnością dość ryzykowny uczynek, ale dla zakochanych nie ma przeszkód.


Więcej treści

Co uczynić, żeby najpiękniejszy dzień w naszym życiu stał się jeszcze wspanialszy?

Dla wielu ludzi ślub to najcudowniejszy moment w życiu, na który czeka się całe życie. Z pewnością niejedna mała księżniczka pragnęła założyć cudowną śnieżnobiałą suknię, welon i iść do ołtarza pod ramię z księciem z bajki.

A gdy już wrócimy do ojczyzny, musimy pamiętać o wielu formalnościach. Sprawdźmy zatem przed powrotem, jakie dokumenty są nam potrzebne i dokąd pójść, aby nasz ślub był potwierdzony przez polskie prawo. Później już tylko wystarczy wydrukować fotografie i chwalić się innym, bo takie zaślubiny to wydarzenie do pozazdroszczenia.
2020/09/16, 07:19