Menu strony

Ślub poza granicami Polski - marzenie wielu par

Na ten wyjątkowy dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go jeszcze w dziecięcych latach. Śnią o pięknej balowej sukience, złotej karocy i ukochanym na białym koniu. Wiadomo, że z biegiem lat, nasze marzenia ewoluują. Ale nieustannie mamy w głowie pewien schemat, który pragniemy w przyszłości zrealizować.
Czasem dajemy się ponieść modzie. A śluby za granicą są ostatnio niezmiernie popularne. Każdy chce, by ten dzień był wspaniały. A ślub w Paryżu, czy w Nowym Jorku na pewno będzie niezapomniany. Młodzi często chcą się pobrać w miejscu, które jest dla nich szczególne. Dzisiaj ciągle podróżujemy po świecie. Czasami zdarza się tak, że poznajemy się na wyjeździe. Bywa też tak, że konkretne miasto wyjątkowo przyjemnie nam się kojarzy i dokładnie tam chcemy powiedzieć sakramentalne „tak”.

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Wyjątkowo modne są ceremonie w Grecji. Ten piękny kraj jest wprost stworzony do zabawy. Tam życie biegnie zupełnie inaczej. Wielka uczta na plaży przy dźwiękach ludowej greckiej muzyki to z pewnością niezapomniane przeżycie. Z takich samych przyczyn wybiera się także włoską wieś, gdzie ludzie są bardzo życzliwi. Dodatkową zaletą tych krajów jest wyśmienite jedzenie.

Venice Special
Czasami też zdarzają się inne sytuacje. Zagraniczne wczasy bardzo często są pełne nieoczekiwanych niespodzianek. Odkrywamy obcą kulturę, smakujemy lokalne dania, a także zawieramy nowe, interesujące znajomości. Egzotyczny klimat oraz upalna letnia atmosfera bardzo sprzyjają letnim romansom. W cudownych okolicznościach przyrody jesteśmy w stanie szybko stracić głowę dla tutejszych ludzi. Stąd też, bywa, że z takiego urlopu wracamy z małżonkiem. Jest to z pewnością dość ryzykowny uczynek, ale dla zakochanych nie ma przeszkód.


Więcej treści

W jaki sposób zorganizować ślub za granicą?

Ślub to dla wielu najpiękniejsza chwila w życiu. Nic więc dziwnego, że pożądamy aby był niezwykły. Chcemy zapamiętać go do końca życia. Zazwyczaj przygotowania zajmują około roku. Tyle bowiem potrzeba tygodni, aby zaklepać lokal,zarezerwować orkiestrę orazprzygotować mnóstwo innych detali. Co raz chętniej robi się imprezy tematyczne. Można więc zabawiać się po góralsku, w szlacheckim dworze albo w rytmach lat 60. Ostatnio pojawiła się popularność na zaślubiny za granicami Polski.

A gdy już wrócimy do ojczyzny, musimy pamiętać o wielu formalnościach. Sprawdźmy zatem przed powrotem, jakie dokumenty są nam potrzebne i dokąd pójść, aby nasz ślub był potwierdzony przez polskie prawo. Później już tylko wystarczy wydrukować fotografie i chwalić się innym, bo takie zaślubiny to wydarzenie do pozazdroszczenia.
2020/09/16, 07:19