Menu strony

Nadruki na letniej odzieży – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przbój tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić albo nie, lecz należy przyznać, że wyglądają rewelacyjnie. Zwykła, prosta sukienka zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.


Sukienka letnia

Tego typu sukienki letnie znakomicie nadają się dla pań, które mają zamiar zatuszować defekty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, ale do samej sukienki, a nie do przypuszczalnych niedoskonałości figury.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Jeśli sukienka (przejdź dalej) jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym wypadku nic zatuszować. Gładki, niezróżnicowany materiał będzie niemiłosierny dla nas.

Jeżeli zainteresował Cię taki tekst, sprawdź przykłady (https://szuszu.com.pl/naprawa-kurtek/) umieszczone pod tym linkiem. Na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie pewnych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że trudno oderwać oczy od tego rodzaju sukienek, nieprawdaż?
Ubierając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie odgrywać tutaj fundamentalną rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie zakładajmy nazbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami także lepiej pozostawić na inną okazję. Jeśli koniec dnia albo dzień zapowiada się zimniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter też będą w stonowanych, jednolitych kolorach.
2019/11/29, 07:08