Menu strony

Bioxsine – szampon na… kompleksy mężczyzn

Stop łysieniu i łupieżowi!
Mężczyźni coraz częściej i w coraz młodszym wieku zaczynają tracić włosy. To poważny problem - szczególnie, że zazwyczaj proces ten zaczyna się już w szczycie okresu ich atrakcyjności towarzyskiej, kiedy trwają poszukiwania partnerki życiowej. Łysienie zaczyna się bardzo wcześnie – już po 20. roku życia, a po „czterdziestce” problem dotyka już prawie co drugiego mężczyznę. Laboratoria międzynarodowego koncernu Biota znalazły jednak sposób na przywrócenie poczucia wartości każdemu facetowi, który jest o włos od „kompleksu zakoli”. To specjalistyczny szampon Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów, który dodatkowo… eliminuje łupież. Kosmetyk z unikalną formułą Biocomplex B11 to gwarancja skutecznego zatrzymania procesu łysienia, a także wzmocnienia włosów i pobudzenia ich do szybszego wzrostu.

Wzmożony proces wypadania włosów obserwuje aż 25 procent mężczyzn w wieku przed 25. rokiem życia, a w przedziale wiekowym 25-40 lat jest już ich ponad 40 procent! Oznacza to, że problem łysienia dotyka prawie co drugiego faceta przed „czterdziestką”. Czyli w takim okresie życia, kiedy dla bardzo wielu z nich trwa okres wzmożonej aktywności towarzyskiej. To właśnie z myślą o nich został opracowany specjalny przeciwłupieżowy szampon Bioxsine, który z jednej strony skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów, a z drugiej - pobudza ich zdrowy i mocniejszy porost. To kosmetyk dla wszystkich mężczyzn, którzy czują się na tyle młodzi, że proces łysienia wydaje im się nienaturalny i przedwczesny. Dodatkowo formuła szamponu Bioxsine, oparta na aktywnym działaniu kwasu salicylowego powoduje niszczenie martwych komórek skóry głowy, czyli łupieżu.

zampon przeciwłupieżowy Bioxsine przeciw wypadaniu włosów to po pierwsze skuteczna walka z łysieniem, a po drugie – z łupieżem i jego nawrotami. Sekretem jest specjalna formuła Biocomplex B11 opracowana w laboratoriach Biota, która działa bezpośrednio na przyczynę łysienia. Wypadanie włosów u mężczyzn wiąże się z naturalnymi funkcjami organizmu, czyli… produkcją testosteronu. Hormon ten wiąże się w organizmie z enzymem 5-alfareduktazy, występującym w gruczołach łojowych sąsiadujących z mieszkami włosowymi. W ten sposób powstaje dihydrotestosteron (DHT), który osłabia włosy i jest głównym „sprawcą” procesu łysienia.

Odkryj następne podobne bardzo użyteczne źródło informacji na opisywany temat - kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie kosmetyki nuxe.

Biocomplex B11 skutecznie blokuje enzym 5-alfareduktazy przed połączeniem się z testosteronem, w ten sposób zatrzymując proces wypadania włosów. Skuteczność szamponu Bioxsine została zbadana metodą in vivo m.in. w ośrodku Dermatest Medical Reaserch Company w Niemczech i na Wydziale Dermatologii Akademii Medycznej w Istambule. Aż 70 procent osób, które stosowały kosmetyk przez okres co najmniej dwóch miesięcy, zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów, a 40 procent zwiększenie ich ilości. W przypadku wszystkich badanych łupież zniknął całkowicie - co oznacza, że szampon osiągnął 100-procentową skuteczność! kosmetyk profesjonalny asortyment
Na podstawie danych z: Best Brands PR
Wprowadził: Marta Achtabowska
2021/10/19, 07:01