Menu strony

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry
Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać kurację dopasowaną do naszych potrzeb?

Popularność kwasu hialuronowego wynika z jego nieocenionych właściwości nawilżających. Ten naturalnie występujący w organizmie związek odpowiada za prawidłowe napięcie oraz elastyczność skóry. – Ogromne zdolności do pochłaniania wody sprawiają, że jedna cząsteczka kwasu wiąże nawet kilkaset cząsteczek wody.

Jeżeli zainteresował Cię tego typu tekst, poznaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Gdy z wiekiem zmniejsza się ilość HA w organizmie, skóra staje się wiotka, przesuszona, pojawiają się widoczne zmarszczki i bruzdy. Skuteczne rozwiązanie podsuwa nam współczesna medycyna estetyczna, oferując zabiegi z wykorzystaniem naturalnego kwasu hialuronowego
– wyjaśnia dr Marzena Lorkowska-Precht z warszawskiej kliniki Artismed. Efektem zabiegów jest m.in. poprawa konturu twarzy, redukcja cieni pod oczami, bruzd, a także nawilżenie skóry.

Teosyal Meso – mezoterapia kwasem hialuronowym
O odpowiedni poziom nawilżenia powinniśmy zadbać, zanim pojawią się pierwsze oznaki starzenia. Zmienne warunki atmosferyczne, klimatyzacja czy używki często przyczyniają się do odwodnienia skóry, czyniąc ją szorstką i podrażnioną. Stosowanie kosmetyków nawilżających może okazać się niewystarczające. – Dla przesuszonej cery, niezależnie od wieku, nieocenionym ratunkiem jest kwas hialuronowy. Jeśli chcemy zregenerować skórę, dobrym wyborem będą preparaty z kwasem nieusieciowanym, jak np.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas tekst jest nietuzinkowy? Jeżeli tak, to koniecznie zgłąb również zamieszczony tutaj (http://www.waxclinic.pl/) inny tego typu artykuł.

Teosyal Meso. Mogą one związać wodę o objętości prawie tysiąc razy przekraczającej ich własną masę
– wyjaśnia dr Lorkowska-Precht specjalizująca się w medycynie estetycznej. Preparat, należący do gamy produktów szwajcarskiej marki Teosyal został opracowany z myślą o zabiegach nawilżających i poprawiających jakość skóry. Może być stosowany również jako zabezpieczenie przed pojawieniem się zmarszczek i bruzd na tak wrażliwych obszarach jak szyja czy dekolt. – Preparatem Teosyal Meso wykonujemy mezoterapię, czyli podajemy produkt śródskórnie w postaci niewielkich pęcherzyków lub płytko, praktycznie w naskórek, wykonując bardzo dużą ilość nakłuć. W efekcie uzyskujemy znacznie wygładzoną, bardziej napiętą i jędrną skórę – dodaje dr Marzena Lorkowska-Precht.

Naturalnie i natychmiastowo
Zabieg Teosyal Meso trwa zaledwie kilkanaście minut, a rezultaty widoczne są od razu. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się przeprowadzenie trzech sesji co trzy tygodnie. Preparat składa się z wysokiej jakości wchłanialnego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, co gwarantuje pełną tolerancję substancji przez organizm. Z kuracji możemy skorzystać o dowolnej porze roku w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce.
Na podstawie danych z: Agencja Royal Brand PR
Wprowadził: Kamila Paliwoda
2019/10/07, 14:06