Menu strony

Podwójna pielęgnacja i piękno z depilatorami Silk-épil 7 SkinSpa

Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa
Nowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa łączy w sobie aż dwa zabiegi pielęgnacyjne. Urządzenie usuwa lepiej niż wosk krótkie włoski, dzięki czemu otrzymujemy długotrwały efekt niesamowicie gładkiej i wolnej od włosków skóry. Nowa, soniczna nakładka peelingująca pozbywa się martwego naskórka lepiej niż ręczne złuszczanie. Od dziś efekt promiennej i gładkiej skóry prosto z profesjonalnego gabinetu osiągniemy we własnym, domowym Spa.

Promienna i wolna od włosków skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki nowemu depilatorowi Braun Silk-épil 7 SkinSpa, który sprytnie łączy dwa zabiegi w jednym urządzeniu, każda z nas już niedługo poczuje się naturalnie piękna i zadbana. Co ważne, kompletny zabieg depilacji i eksfoliacji skóry wykonamy we własnej łazience.

Nowy, wielozadaniowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa radzi sobie lepiej niż wosk z usuwaniem najkrótszych włosków z kobiecego ciała. Dzięki specjalnej nakładce peelingującej i 3 000 mikrodrganiom na minutę, depilator zapewnia cztery razy lepsze rezultaty niż ręczne złuszczanie. Eksperci marki, dbając o wygodę i komfort kobiet zadbali również o to, aby depilator mógł być używany na sucho jak i w wodzie.

Wiele miesięcy pracy ekspertów marki Braun nad nowym depilatorem pozwoliło połączyć wspaniały design i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Nowa nakładka peelingująca sprawia, że skóra jest bardziej promienna.

- Technologia soniczna, dzięki której szczoteczka peelingująca wykonuje aż 3 000 mikrodrgań na minutę. Badania pokazują, że soniczna nakładka peelingująca usuwa martwy naskórek lepiej niż ręczne złuszczanie i zapewnia cztery razy lepsze rezultaty.
- Szczoteczka peelingująca o długości 50 mm odchyla się aż o 27 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała.
- 10 000 włókien w nasadce peelingującej, które delikatnie usuwają martwe komórki i stymulują regenerację powierzchni skóry:
- Włókna o dwóch różnych wysokościach, aby lepiej dopasować się do kształtów ciała.
- Trzy typy włókien pozwalające na intensywny lub delikatny masaż i dokładny efekt eksfoliacji skóry.
- Rotacyjne ruchy nakładki peelingującej naśladują masaż eksfoliacyjny.

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa usuwa nawet najkrótsze włoski na sucho i w wodzie.

- Technologia Close-Grip to 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby lepiej chwytały włoski jeszcze bliżej skóry. Depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa usuwająm włoski lepiej niż wosk. Umożliwia usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku o długości 0,5 mm.
- System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana dom depilacji.
- Ruchoma główka, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i jeszcze większą dokładność.
- Światełko Smartlight zaprojektowane tak, aby prowadzenie depilatora było jeszcze łatwiejsze, a usuwanie nawet tych najmniejszych włosków jeszcze bardziej dokładne.

Nakładka i depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa.
- Rozwiązanie Wet & Dry: depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest bezprzewodowy i zapewnia skuteczną i delikatną depilację także w wodzie.
- Wybór dwóch prędkości depilacji umożliwia dostosowanie procesu depilacji do indywidualnych potrzeb.

Ambasadorką Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest młoda, obiecująca modelka, piosenkarka i autorka tekstów Sofie Winterson. Artystka była naturalnym wyborem na „twarz, nogi i głos” depilatora Braun Silk-épil 7 SkinSpa ze względu na jej ogromną pasję do muzyki, którą definiuje jako „spa dla duszy”. Specjalnie na potrzeby kampanii promocyjnej tego wyjątkowego depilatora Sofie Winterson nagrała piosenkę zatytułowaną „Your Eyes”.
Szeroki wachlarz depilatorów Braun Silk-épil 7 SkinSpa obejmuje wiele modeli wyposażonych w różne nakładki, takie jak nakładka goląca, nakładka do twarzy, czy nakładka do obszarów szczególnie wrażliwych. Wybrane modele w zestawie posiadają także bazę ładującą.

Aż 90%* kobiet potwierdza, że Braun Silk-épil 7 SkinSpa oferuje dwie korzyści w jednym urządzeniu dla osiągnięcia lepszych efektów pielęgnacji skóry. 93%* badanych twierdzi, że oferowanie domowego wellness to prawdziwa innowacja w tej kategorii produktowej.

* Test konsumencki przeprowadzony na grupie 60 kobiet w 2012 roku w Niemczech.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7951
Sugerowana cena detaliczna – 699 złotych
Braun Silk-épil 7 SkinSpa, model 7921
Sugerowana cena detaliczna – 649 złotych
Na podstawie danych z: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Wprowadził: Paulina Lubońska
2022/08/04, 07:02