Menu strony

Świąteczne zestawy zapachowe Manila Bond

Perfumy, wody toaletowe i dezodoranty… Kobiety po prostu je uwielbiają. Co więcej – dla nas to jedne z najlepszych prezentów… Bo przecież pięknych zapachów nigdy za wiele. W poszukiwaniu tych wyjątkowych, uwagę warto zwrócić na zmysłowe kompozycje Manila Bond.

Świąteczne zestawy Manila Bond

Nuty zapachowe Manila Bond powstały z myślą o kobietach energicznych, pełnych fantazji i elegancji. Każda z nich idealnie dopasowuje się do poszczególnych typów charakteru. Co więcej, zostały one stworzone w oparciu o ranking najpopularniejszych kompozycji zapachowych w drogeriach Douglas i Sephora.

Manila Bond Spirit pobudza i orzeźwia zmysły. Jest połączeniem ekstraktów owocowych z subtelną kwiatową nutą.

Zainteresował Cię ten post? Chcesz kolejne? Zatem jesteśmy w serwisie (http://m-estetica.pl/) - wystarczy kliknąć w podany link i czytać nowe wątki.

Zapach dedykowany kobietom aktywnym i energicznym, które dążą do absolutnej wolności.

Egzotyczny zapach Manila Bond Tight wzbogacono świeżym morskim aromatem. Jest to połączenie soczystych cytrusów z delikatną kwiatową nutą. Zapach został stworzony z myślą o kobietach silnych, które z przyjemnością uciekają w krainę fantazji.

Manila Bond Glow to kompozycja przygotowana dla kobiet eleganckich, ale także pewnych siebie i niezależnych. Połączenie orientalnych ekstraktów z intensywną nutą kwiatową bez wątpienia działa na wyobraźnię. Obok, tak pachnącej kobiety nie sposób przejść obojętnie.
Na podstawie danych z: Best Brands PR
Wprowadził: Katarzyna Engel
2020/10/28, 07:20