Menu strony

Zmysłowe pończochy na karnawał

Pończochy, o których na czas zimy z reguły zapominamy, w okresie karnawału przeżywają swój renesans. Doskonale pasują zarówno do balowych sukni, jak i seksownych małych czarnych. Są bardzo zmysłowe i ultrakobiece. Każda miłośniczka tych dodatków znajdzie w salonach Gatta model doskonały.

Pończochy od Gatty

Pończochy to nie tylko bardzo sensualny, ale także elegancki i kobiecy dodatek. Modele samonośne nie wymagają podwiązek, przez co są bardzo wygodne. Doskonale pasują do obcisłych np. bandażowych sukienek w stylu Herve Leger, ponieważ nie odznaczają się pod kreacją. Marka Gatta w swojej kolekcji proponuje kilka różnorodnych i niezwykle kobiecych modeli pończoch.
„Pończochy to atrybut kobiecości. Dodają nam pewności siebie, ale także sprawiają, że stajemy się jeszcze bardziej zmysłowe. To idealny dodatek do pięknych, karnawałowych stylizacji. Nie tylko bardzo kobiecy, ale także elegancki” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Pończochy od Gatty

Gatta proponuje zarówno klasyczne modele do podwiązek, jak i samonośne pończochy, które dzięki silikonowemu paskowi idealnie przylegają do ciała. W ofercie dostępne są modele czarne i cieliste – gładkie oraz zdobione. Doskonałe do szalonych kreacji będą z pewnością propozycje z uroczą kokardką na wysokości łydki. Gatta proponuje także zmysłowe pończochpończochy (czytaj więcej) z tyłu lub kabaretki – klasyka rodem z Moulin Rouge.

Wszystkie panie, które szukają na karnawałowe szaleństwo tych wyjątkowych dodatków znajdą je w salonach firmowych Gatty. Ich cena waha się od 17,90 zł do 39 zł. pończochy (pokaż szczegóły)
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Katarzyna Życińska
2018/10/11, 07:13