Menu strony

Kostiumy kąpielowy RESERVED na lato 2011

kostiumy kąpielowe
Cudowne letnie chwile , wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu.

RESERVED tego lata, w stylistyce swojej kolekcji kostiumów kąpielowych stawia na różnorodność.

Wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz więcej polar ratownictwo medyczne bardziej precyzyjnych danych dotyczących analizowanego tutaj artykułu. Niewątpliwie jest on niezwykle emocjonujący.

Spotkamy tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy, czy stroje jednoczęściowe. To co kusi to wysmakowane połączenia kolorów. Pomarańcz z błękitem , motywy kwiatowe zatopione w granacie czy tropical safari.

Róż miesza się z soczystą pomarańczą, błękit ujawnia się we florystycznych motywach. Bardziej stonowane i zawsze na czasie black & white zaskakuje geometryczną formą kroju. Modne groszki i tym razem zaznaczyły swoja prezencję w letniej modzie podobnie jak dziewczęca kratka odznaczona serduszkami.
kostiumy kąpielowe

W modzie kąpielowej silnie zaznaczonym trendem jest koncepcja duo- różniące się kolorem czy deseniem dwie części kostiumu. Jaskrawe elementy góry świetnie współgrają z bardziej stonowanym dołem.

Ponad wszystko modna jest barwna mozaika, feeria letnich barw ujęta w rozmytym wodą zestawie, fantazyjnie współgra z wielkim słonecznym kapeluszem czy naszyjnikiem w kształcie serca.

Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary, a wszystko w stronę słońca.
Na podstawie danych z: LPP S.A.
Wprowadził: Katarzyna Makowska
2020/11/20, 17:21