Menu strony

Odsysanie tłuszczu i powiększanie piersi w jednym

powiększanie piersi
Wiele z nas skrycie marzy o zmianach proporcji ciała, a zwłaszcza o tym, żeby z pewnych miejsc pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a inne uwydatnić i zwiększyć ich rozmiar. Najczęściej pragniemy zmniejszyć obwód ud i jednocześnie podkreślić kształt biustu.

Teraz takie przemieszczenie tkanki tłuszczowej jest już możliwe. Odbywa się ono z udziałem zewnętrznego wspomagania - podczas zabiegu przeprowadzanego przez lekarza chirurga i przy zastosowaniu rewolucyjnego urządzenia Body Jet. Procedura nosi nazwę BEAULI. To skrót od angielskiego Breast Augmentation by Lipotransfer, co w tłumaczeniu oznacza powiększenie piersi z zastosowaniem lipotransferu, czyli przenoszenia autogennej tkanki tłuszczowej.

Zabieg BEAULI wraz z technologią Body Jet dotarł już do polskich klinik estetycznych. Informacje o tym, gdzie wykonywane są zabiegi można znaleźć na stronie .

Zabiegowi mogą poddać się głównie te kobiety, które mają coś do stracenia, czyli borykają się z mniejszym lub większym problemem nadmiaru tłuszczu. To z pewnością dobra i trochę przewrotna wiadomość - nareszcie pojawiło się rozwiązanie estetyczne, które pozwala na przykład jednocześnie wysmuklić uda i powiększyć piersi 2 w 1 – czyż można chcieć więcej? Na nielubiane do tej pory krągłości można spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy. To rozwiązanie dla kobiet, które pragną zwiększyć rozmiar biustu, skorygować kształt piersi i uzupełnić braki lub ubytki. Podczas jednego zabiegu transplantacji można uzyskać efekt powiększenia piersi co najmniej o jeden rozmiar. Tak wymodelowane nigdy nie będą wyglądać jak sztucznie podniesione, nieproporcjonalnie powiększone, a skóra nienaturalnie rozciągnięta. Metoda może być także z powodzeniem stosowana do rekonstrukcji biustu po operacji mastektomii.

A jak wygląda procedura zabiegowa BEAULI?
Materiał do wypełnienia piersi pobierany jest metodą bezbolesnego odsysania tkanki tłuszczowej wspomaganego strumieniem wodnym WAL (water-jet assisted liposuction) i transportowany natychmiast po pobraniu do lipokolektora (specjalnego system zbierającego tkankę tłuszczową).

Jeśli opisywany artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, świetna witryna (http://lokikoki.pl/firm-pol-1240402928-wahl.html) na pewno także będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ odnajdziesz tam analogiczne informacje.

Jego zadaniem jest filtracja i ochrona komórek odpowiednich do przeszczepu, które są następnie wprowadzane w strukturę piersi. Wyizolowany materiał zawiera zarówno dojrzałe komórki tłuszczowe - adipocyty, jak również preadipocyty, czyli komórki macierzyste, z których rozwijają się nowe adipocyty. Dzięki temu przeszczepiony (szczegółyna ten temat> lamalama.pl)materiał staje się całkowicie naturalną i własną częścią piersi, a zmiany są trwałe. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w urządzeniu Body Jet sprawiają także, że cały zabieg odbywa się jedynie przy znieczuleniu miejscowym.

Proces przemieszczania wykonywany jest podczas jednej sesji - do modelowania wykorzystywany jest pobrany tłuszcz pacjentki. Zdaniem specjalistów to najlepszy, bo naturalny materiał wypełniający. Tłuszcz może być odessany z dowolnej części ciała - na przykład z ud, pośladków czy brzucha.
Na podstawie danych z: Cappuccino PR
2020/03/25, 07:12