Menu strony

Mleczny opatrunek

Krem z proteinami mleka
Jeśli Twojej skórze brakuje elastyczności i blasku to znak, że czas na wiosenną regenerację! Nowy krem nawilżająco – ochronny do twarzy i ciała marki Venus, zapobiegnie nadmiernej utracie wody, poprawi kondycję naskórka oraz zabezpieczy go przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.

Podstawowym zadaniem kosmetyków nawilżających jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci naskórka. Około 80 proc. jej zasobów znajduje się w skórze właściwej, skąd następnie wędruje do jej wierzchnich warstw.

Czy nasz wpis był ciekawy, ale masz chęć na więcej? Chcesz poznać link do serwisu? Więc namawiamy - należy wyłącznie kliknąć myszką.

Gdy zaniedbamy codzienną pielęgnację, już minimalny ubytek wilgoci objawi się zaczerwienieniem, wysuszeniem i uczuciem ściągnięcia.

Składniki aktywne zawarte w nowym kosmetyku Venus zadbają o potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Proteiny, aminokwasy oraz enzymy otrzymywane z mleka nawilżą i natłuszczą naskórek. Witamina E o właściwościach przeciwutleniających, antyrodnikowych i przeciwstarzeniowych odżywi, poprawi ukrwienie oraz elastyczność ciała.

Delikatna formuła kremu będzie odpowiednia zarówno dla wrażliwej skóry dziecka, jak i dorosłych. Dzięki bezpiecznym składnikom, produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania.
Na podstawie danych z: Best Brands PR
Wprowadził: Karolina Kulawik
2019/03/27, 07:20