Menu strony

Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety podobno chcą dobrowolnie cierpieć, gdy w zamian staną się urodziwe. Niemiłe zabiegi, smarowidła z podejrzanymi składnikami – to nic strasznego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla kobiety niezbędny zabieg. Mało tego – teraz oddajemy się kolejnym eksperymentom i to laser ipl decyduje o tym, że jesteśmy gładkie.
Depilacja laserowa nóg


Mężczyzna drży przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – także dlatego, że nazwa przywołuje skojarzenie z urządzeniem z huty szkła. Oto kilka niecodziennych zabiegów służących urodzie.

Okład ze słomy
We włoskim SPA każdy może sprawdzić nowatorską walkę z pomarańczową skórką. Walcząca zawijana jest szczelnie w mokrą słomę i tak odziana ląduje w wannie z bardzo gorącą wodą. W ten sposób można się dobrze ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Nietypowy masaż
Znany powszechnie jest masaż gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej skomplikowane sposoby relaksu. W Izraelu, za jakieś 100 dolarów, masują… węże. Kilka osobników różnych gatunków spaceruje leczniczo po spiętych plecach pacjenta. Każdy ma swój sposób masażu i oddziaływa na inne partie mięśni.

Pokarm dla rybek
Po co fotel do pedicure skoro każdy może zaszczycić stopami rybki. Podobno to nie są piranie, ale skutecznie obrabiają martwy naskórek, zwracając właścicielowi całą i gładką stopę. To w każdym razie dobrze znana metoda pedicure, ale wydaje się dosyć nie do kończa typowa.

Bycza maseczka
Zupełnie nie w sekretnym zakątku, ale w sercu Londynu, w ramach odżywki na głowie zagości bycza sperma. W tym wypadku zdecydowanie lepiej nie pytać, dlaczego włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.
Wężowy manicure
Mężczyźni pracujący wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się wyjątkowo ładnymi dłońmi. Powodem nie jest cotygodniowa odwiedziny u kosmetyczki, obca jest im również lampa do manicure. Na wygląd ich rączek tak doskonale działają odchody węża. Nie brzmi niestety interesująco, więc należy zostać przy ulubionym kremie do rąk.
Wprowadził: G.S.
2019/05/15, 07:02