Menu strony

Kostiumy kąpielowe marki Gabbiano

Zmysłowa Natalia Siwiec w kampanii kostiumów kąpielowych marki Gabbiano
Gabbiano to marka kostiumów kąpielowych stawiająca w swojej stylistyce na tradycyjną włoską elegancję i kobiecą zmysłowość. Tegoroczna kolekcja dedykowana jest amatorkom zarówno klasycznych wzorów jak i bardziej ekstrawaganckich modeli. Lato 2013 to przede wszystkim ciekawe detale, motywy kwiatowe i niepowtarzalne fasony- stroje dla kobiet pewnych siebie, które również na plaży lubią podkreślać swoją kobiecość.

Gabbiano tworzy swoje kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody plażowej. W trendzie Mix & Match sercowe printy na stanikach idealnie komponują się z bikini przewiązanym dużą kokardą, a do prostych, jednokolorowych staników można dopasować dół w modne pasy.
Zmysłowa Natalia Siwiec w kampanii kostiumów kąpielowych marki Gabbiano

Absolutnym hitem tego sezonu jest motyw retro kratki. Delikatnie podwyższony stan bikini (Stroje bikini) sprawia, że kształty stają się bardziej apetyczne, a modny print dodaje elegancji i szyku.

W tym roku nie można pominąć wyrazistych kolorów, które dodają pewności siebie i przyciągają uwagę. Marka Gabbiano połączyła je z motywem kwiatowym. W kolekcji znajdziemy drobne kwiatki tworzące łączkę, a także klasyczne duże kwiaty. Na szczególną uwagę zasługuje linia kostiumów kąpielowych zdobionych broszkami z kamieni. Stroje są eleganckie i szykowne, pomysłowy detal dodaje wyjątkowości i idealnie pasuje do marszczonych bikini.
Zmysłowa Natalia Siwiec w kampanii kostiumów kąpielowych marki Gabbiano

W ofercie dostępna jest również linia klasycznych strojów jednoczęściowych. Gładkie, urozmaicono delikatnymi marszczeniami i poziomym pasem podkreślającym biust.
Twarzą kolekcji Gabbiano na sezon 2013 została Natalia Siwiec.
Na podstawie danych z: Gabbiano
Wprowadził: Gabbiano
2021/10/13, 07:01