Menu strony

Jesienne trendy FM GROUP

Głębokie brązy na powiekach, porcelanowa cera i matowe, wyraźnie zaakcentowane usta. Taka jest jesienna propozycja FM GROUP.

Jesienne trendy FM GROUP

Light Concealer (korektor rozświetlający)
Luminous Effect

Doskonale maskuje cienie pod oczami i inne drobne przebarwienia skóry. Dzięki rozpraszającym światło pigmentom skóra jest rozświetlona, a twarz wygląda na świeżą i wypoczętą. Lekka, kremowa konsystencja sprawia, że korektor nie gromadzi się w załamaniach delikatnej skóry pod oczami.

Mineralne cienie sypkie
Jesienne trendy FM GROUP
Limitowana kolekcja cieni w trzech apetycznie brzmiących wersjach: Tiramisu, Caffe Latte oraz Milk Shake. Cienie skomponowane zostały na bazie specjalnie wyselekcjonowanych składników mineralnych. Dzięki dużej koncentracji pigmentów zapewniają głęboki, intensywny kolor. Do makijażu ze zdjęcia użyto wszystkich trzech kolorów cieni.

Baked Blush (spiekany róż)
Policzki muśnięte spiekanym różem w kolorze Delicious Papaya dodadzą makijażowi świeżości. Duże zagęszczenie mikroskopijnych perłowych drobinek (nawet do 90 proc.) gwarantuje niezrównany połysk. Róż może być stosowany na sucho i na mokro.

Tatoo Lip Tint (flamaster do ust)
Alternatywa dla szminek i błyszczyków. Flamaster nadaje soczysty, niezwykle długotrwały kolor oraz pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu bez użycia konturówki. Ponieważ zawiera pantenol chroni i regeneruje delikatną skórę ust. Jego niepodważalną zaletą jest również kuszący i zmysłowy aromat mango.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie, która także Cię zainteresuje. Przeczytasz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu tematyce.

Do makijażu ze zdjęcia użyto koloru Coffee Dream.
Na podstawie danych z: FM Group World
Wprowadził: Magdalena Czajkowska
2021/04/28, 11:50