Menu strony

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wygląd jest głównym powodem, który nakłania sporo kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Powodem owych kłopotów najczęściej bywa nadwyżka męskich hormonów.

Depilacja laserowa bikini zalicza się do wspomnianych zabiegów. Polega na stałym zlikwidowaniu owłosienia. Laser, który jest zastosowany wnika w mieszek włosowy, dzięki temu cebulka nie odrasta i niweluje wzrost niechcianego owłosienia. By zabieg był efektywny, powtarza się go kilkukrotnie, gdyż niektóre punkty wymagają kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest pewny, niemniej powinien być poprowadzony przez specjalistę z odpowiednim urządzeniem. Główną sprawą jest, żeby przed zabiegiem nie opalać się, a po zabiegu nie eksponować skóry na promienie słoneczne czy solarium przez trzydzieści dni. Istotną uwagą jest fakt, iż kobiety uczęszczające regularnie na solarium nie mogą używać tej depilacji. Wiele pań obawia się prezentowanej depilacji z przyczyny bólu. Jest to kwestia mocno indywidualna.
Jedne osoby opisują, że jest zupełnie bezbolesna, natomiast inne bardzo źle przyjmują depilację. Każdy posiada inny próg bólowy i inne unerwienie ciała, tym samym nie trzeba zrażać się tymi informacjami. Pewne kobiety skarżą się na zaczerwienienia lub przebarwienia na skórze po zastosowaniu depilacji laserowej. Otóż wymienione reakcje są czymś normalnym i po paru tygodniach - w przypadku bardzo wrażliwej cery - mijają. Trzeba pamiętać, iż jest to zabieg z zastosowaniem lasera. Jednakże nie należy bać się ewentualnych następstw ubocznych. Do tej pory opisywany zabieg jest najlepszą metodą w batalii z niepotrzebnym owłosieniem, a efekty, które się osiąga motywują coraz więcej kobiet. Czytaj także .


Więcej treści

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

W dziedzinie kosmetologii w tej chwili robi furorę light sheer Warszawa. To supernowoczesny laser, jaki niszczy niepotrzebne owłosienie i co najważniejsze - bez bólu. Jego technika nie powoduje też odbarwień na skórze i jest całkowicie bezpieczna. Laser jest dopuszczony i honorowany na całym świecie, tak więc śmiało można go używać w okolicach takich jak twarz. Jego praca polega na skutecznym zaburzeniu włosa tym samym nie ma zdolności odrastania i regeneracji. To nowość w dziedzinie kosmetologii i ogromna pomoc dla kobiet, jakie posiadają problemy ze zbędnym owłosieniem.
Autor
2018/07/12, 01:50