Menu strony

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wygląd jest głównym powodem, który nakłania sporo kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Powodem owych kłopotów najczęściej bywa nadwyżka męskich hormonów.

Depilacja laserowa bikini zalicza się do wspomnianych zabiegów. Polega na stałym zlikwidowaniu owłosienia. Laser, który jest zastosowany wnika w mieszek włosowy, dzięki temu cebulka nie odrasta i niweluje wzrost niechcianego owłosienia. By zabieg był efektywny, powtarza się go kilkukrotnie, gdyż niektóre punkty wymagają kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest pewny, niemniej powinien być poprowadzony przez specjalistę z odpowiednim urządzeniem. Główną sprawą jest, żeby przed zabiegiem nie opalać się, a po zabiegu nie eksponować skóry na promienie słoneczne czy solarium przez trzydzieści dni. Istotną uwagą jest fakt, iż kobiety uczęszczające regularnie na solarium nie mogą używać tej depilacji. Wiele pań obawia się prezentowanej depilacji z przyczyny bólu. Jest to kwestia mocno indywidualna.
Jedne osoby opisują, że jest zupełnie bezbolesna, natomiast inne bardzo źle przyjmują depilację. Każdy posiada inny próg bólowy i inne unerwienie ciała, tym samym nie trzeba zrażać się tymi informacjami. Pewne kobiety skarżą się na zaczerwienienia lub przebarwienia na skórze po zastosowaniu depilacji laserowej. Otóż wymienione reakcje są czymś normalnym i po paru tygodniach - w przypadku bardzo wrażliwej cery - mijają. Trzeba pamiętać, iż jest to zabieg z zastosowaniem lasera. Jednakże nie należy bać się ewentualnych następstw ubocznych. Do tej pory opisywany zabieg jest najlepszą metodą w batalii z niepotrzebnym owłosieniem, a efekty, które się osiąga motywują coraz więcej kobiet. Czytaj także .


Więcej treści

Jak obecna kosmetologia wykorzystuje nowinki techniczne przy różnych zabiegach.

akt - skóra
Panie od wieków pragną, aby jak najładniej się prezentować. Nic dziwnego, że za swój wygląd są w stanie dużo zapłacić, a także dużo cierpieć, bo niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście wiadomym jest, że aby odpowiednio wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się słodyczami, to bawet duża ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, jakie jednak pilnują tego, żeby właściwie żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może bardzo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem kosmetologia i medycyna bez przerwy idą mocno w przód. Jeszcze do niedawna największym zmartwieniem pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego inwazyjnego zabiegu stosuje się ultradźwięki czy lasery, jakie nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.

W dziedzinie kosmetologii w tej chwili robi furorę light sheer Warszawa. To supernowoczesny laser, jaki niszczy niepotrzebne owłosienie i co najważniejsze - bez bólu. Jego technika nie powoduje też odbarwień na skórze i jest całkowicie bezpieczna. Laser jest dopuszczony i honorowany na całym świecie, tak więc śmiało można go używać w okolicach takich jak twarz. Jego praca polega na skutecznym zaburzeniu włosa tym samym nie ma zdolności odrastania i regeneracji. To nowość w dziedzinie kosmetologii i ogromna pomoc dla kobiet, jakie posiadają problemy ze zbędnym owłosieniem.
Autor
2018/07/12, 01:50