Menu strony

Najchętniej używane kosmetyki od wielu lat są kupowane głównie przez kobiety

Artykuły pielęgnacyjne w dziedzinie skóry, to zdecydowanie podstawa. Oczywiście w kosmetyczce trzydziestolatki znajdą się także kosmetyki kolorowe, niepozorne kosmetyki do opalania takie jak pomadka ochronna z filtrem, maski, pudry, bazy, fluid. Pamiętajmy o tym, że rozpocząć jednak należy od środka. Bez pielęgnacji - kamuflaż może być skuteczny.
kobieta w makijażu
Tkanki kolagenowe skóry samoistnie utracą swoją elastyczność tworząc zmarszczki mimiczne. Jeżeli weźmiemy pod uwagę też niesprzyjające warunki środowiskowe życia w miastach, niewątpliwe jest, że zachowanie odpowiedniego napięcia skóry wymaga pomocy.

Zaciekawiony zagadnieniem? Poczytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (pl.babor.com/), jaki przeniesie Cię na stronę. Zapraszamy!

Porządny krem przeciwzmarszczkowy lub serum powinny sobie z tą kwestią bez problemu poradzić - jak też z odżywianiem i nawilżeniem skóry.

Więcej treści

Intensywna pielęgnacja skóry

krem przeciwzmarszczkowy
Najnowsza linia Viviean o intrygującej nazwie Cell Optimo to odpowiedź na potrzeby skóry oczekującej od kosmetyków intensywnej pielęgnacji i skutecznego działania przeciwzmarszczkowego. Sekretem tej serii jest składnik longevity, opóźniający proces starzenia się skóry i wpływający na dłuższe życie komórek.


Zbyt wiele zobowiązań zarówno w czasie pracy jak i w domu, prowadzi do chronicznego wyczerpania. Najbardziej widać to w obszarze oczu. Krem pod oczy jest w tej sytuacji wybawieniem. Niweluje podkrążenia, a także odpręża delikatną skórę powiek. krem pod oczy nie musi być kosztowny, dostępne w aptekach gatunki – na przykład z ekstraktem ze świetlika, również dają świetne efekty. Natomiast kiedy chcemy jednorazowo ukryć zmęczenie, rozświetlające cienie do powiek z pewnością będą przydatne.

Po długim i męczącym dniu w pracy polecane jest również pomyśleć o relaksującej kąpieli. Najlepszym rozwiązaniem jest napełnienie wanny dużą ilością wody, dodanie do niej płynu do kąpieli, soli albo specjalnych kuleczek. I zanurzyć się w gorącej pianie na pół godziny. A co jeśli nie mamy za dużo czasu? Kupmy sobie żel pod prysznic (Żele pod prysznic Puma od Ceneo) o fajnym zapachu. Później, niezależnie czy była to kąpiel czy tylko prysznic, użyjmy dobrego balsamu do ciała.
2020/03/25, 07:17