Menu strony

Przygotowania do własnego ślubu - o jakich elementach należałoby pamiętać?

Ślub czy też wesele to niezwykle duże zdarzenie, najczęściej spore koszty i miesiące przygotowań i poszukiwania. Ważne jest to, gdzie odbywa się wesele, jaki zespół na wesele bawi gości oraz czy jedzenie jest jedynie dobre czy wręcz wyborne.


Para młoda z gośćmi
Zatrudniony zespół na wesele który masz okazję odnaleźć pod tym linkiem , umila gościom chwile podczas przyjęć, które planowane są zwykle jeden lub dwa dni. Nawet gdy nie jest najlepsze, to potencjalne wpadki za jakiś czas będą zapomniane tak przez parę młodą, jak i przez weselników. Inaczej wygląda kwestia z zatrudnionym na ten dzień fotografem. Fotografia ślubna to nietypowa usługa i, jak każda z dziedzin fotografii, wymaga od fotografa zarówno zdobycia warsztatu, jak również posiadania smykałki do tego, co robi. Inaczej fotografia ślubna będzie zaledwie pozbawionym głębi, kiepskim sprawozdaniem, który prędko znajdzie niechlubne miejsce na dnie szafy.

Aby fotografia ze ślubu została cudowną pamiątką, trzeba pomyśleć o wyreżyserowaniu
Składanie przysięgi małżeńskiej
ciekawej scenerii, gdzie odbędzie się plener zdjęciowy. Wówczas, oprócz typowych ujęć z ceremonii ślubnej oraz fotografii reporterskich dokumentujących zabawę weselną, w zestawie nie braknie niepowtarzalnych fotografii uwieczniających młodych w idealnie pięknych walorach przyrody albo w wyreżyserowanych pozach na tle ciekawych albo tajemniczych miejsc.

Fotografia ślubna może być arcydziełem, jednak przy założeniu, że zarówno fotograf, jak też para młoda wykażą się pomysłowością oraz duszą artystyczną. Wówczas wystarczy wybrać interesujący temat główny serii zdjęć i wspaniała pamiątka na całe życie gotowa. Motywem przewodnim mogą być wspólne pasje młodych lub miejsce, które było dla nich po prostu ważne i pragną, żeby zostało uwiecznione na zdjęciach. Coraz bardziej popularne są fotki wykonywane w nietuzinkowych sceneriach, przykładowo fotografia ślubna robiona pod wodą nurkującej wspólnie parze, lub seria fotek wykonanych w morzu, gdzie obydwoje młodzi zanurzają się w wodzie w ich weselnych ubraniach. Do tego gadżety dające tym zdjęciom smaczku i sprawiają, że pamiątka jest niepowtarzalna.
2019/04/16, 07:22