Menu strony

Na jakich stronach czerpać wenę do mody w stylu street?

Świat mody jest tworzony nie tylko przez znanych projektantów, lecz także przez wszystkich ludzi, codzienne. Z tego powodu od jakiegoś czasu zwraca się dużą uwagę na tak zwaną modę miejską. Rzecz jasna częściowo jest ona połączona z tym, co prezentują znani w domach mody, jednak częściowo również rządzi się własnymi prawami. Jeżeli pragniesz nosić się modnie i świetnie prezentować się na co dzień, zdecydowanie warto patrzeć też na street fashion. Jednak w jakich miejscach wyszukiwać inspiracje? Z jakich miejsc brać wenę?


Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Najłatwiejszą odpowiedzią jaka nasuwa się na myśl są rzecz jasna blogerki. Ostatnimi czasy największą sławą cieszą się tak zwane szafiarki. To właśnie one są wzorem dla dużej liczby osób i wyrocznią tego co dobrze jest zakładać, a jakie ciuchy można zostawić w szafie.

Rzecz jasna moda miejska jest też jednym z obiektów zainteresowania blogerek. Czy jednak na pewno to właśnie tego rodzaju strony są najlepszym źródłem informacji na temat modnego ubierania się w zwykły dzień? Są co do tego pewne wątpliwości.

Po pierwsze szafiarki często są skoncentrowane po prostu na swoich stylizacjach i na składaniu stylizacji z aktualnie posiadanych ciuchów. Z tego powodu nieco zamykają się na to, jak prezentuje się moda wg szafiarek i próbują tworzyć własne stylizacje. Mogą się takie stylizacje nijak mieć do tego, co naprawdę jest teraz na fali.

Ponadto blogerki zwykle zakładają bardzo ekstrawaganckie stylizacje. Co prawda wyglądają w nich doskonale, ale czasem zwyczajnie nie dałoby się ubrać w taki sposób na co dzień.
Skąd wobec tego brać modowe inspiracje. Blog z fotografiami mody ulicznej – tak brzmi dobra odpowiedź. Dlaczego fotografowie są bardziej warci zaufania? Gdyż zależy im na tym, aby ukazać właśnie prawdziwy street fashion, a nie jedynie własne zdjęcia w ładnych kreacjach.
2022/05/05, 07:05