Menu strony

Pokaż mi swe buty – powiem Ci kim jesteś

Mój dziadek Władysław twierdził, iż „Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jakie buty wkłada”. I nie chodziło mu o to, jak kosztowne to buty były, tylko o to w jakim stanie właściciel swe buty utrzymuje. Bez względu na to, czy chodziło o męskie buty wizytowe czy zwykłe robocze, buty mojego dziadka zawsze były czyste i gdy trzeba wypastowane. Nawet w duże śniegi czy błota po powrocie z pracy czy spaceru, nie ważne jak bywał zmęczony, czyścił codziennie swoje męskie buty zimowe.

Jako dziecko i młodego człowieka dziwiła mnie tak wielka dbałość o obuwie. Dorosłem i sam dobierając strój do okazji zwracam większą uwagę na stan butów. Nie jestem niestety aż tak dokładny jak mój dziadunio. Zdarza mi się po powrocie z wycieczki zostawić zabłocone modne buty zimowe męskie. Próbuję jednakże pojąć zwyczaje mojego dziadka.

Więcej treści

Buty, skarpetki oraz baskinki w różnym kolorze

Buty męskie
Ciekawe zestawienia obuwia przeznaczonego dla panów i akcesoriów odnajdziemy teraz właściwie bezproblemowo w każdej sieciówce. Spory wybór zachęca mężczyzn do wyszukania właściwego na określoną porę roku modelu obuwia.


Przede wszystkim rzeczywiście porządnie wyglancowane obuwie bardzo dobrze się prezentuje i tak samo jak ładny zegarek dodaje człowiekowi szyku. Przez co dodaje mężczyźnie pewności siebie, która przydaje się nam w prawie każdej sytuacji, począwszy od zawodowych. Jakoś nie wyobrażam sobie pracownika banku, księgowego czy radcy prawnego w zaniedbywanych butach. Buty męskie wizytowe mają tę cechę, że potrafią zepsuć nawet najbardziej dopracowany wizerunek gdy są zniszczone lub biustonosz samonośny push up - byann.pl zwyczajnie nie zupełnie czyste. I nic tu nie pomoże nawet najlepszej jakości strój galowy czy też droga bransoleta zegarka, nie zadbane buty i tak przyciągną uwagę i cały efekt może zostać zaprzepaszczony.

Nie muszę także nikogo przekonywać jak bardzo istotne jest zadbanie o schludny wygląd w sferze prywatnej. Nikt roztropny nie pójdzie przecież do cioci na imieniny czy też spotkanie w nie wyczyszczonych butach, choćby z powodu szacunku dla naszego gospodarza lub naszych gości (w zależności od tego kto kogo zaprosił).
2021/10/07, 07:09