Menu strony

Jakiego rodzaju obuwie sąprzeznaczone w trakcie jazdy na desce?

Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotne jest właściwe wybranie obuwia. Jest to istotne nie tylko w sytuacji butów, które zakładamy na co dzień, ale przede wszystkim tych, jakie mamy na sobie, gdy trenujemy różnego typu sporty. Odpowiednio dopasowane obuwie jest niezwykle ważne szczególnie, kiedy uprawiamy skateboard. Odpowiednio dopasowane buty na deskę mogą nam zagwarantować nie tylko większy komfort jazdy, lecz w głównej mierze dać poczucie bezpieczeństwa. Jest to najważniejszy sposób na skuteczne uniknięcie wszelkiego typu kontuzji. Warto więc dowiedzieć się, jakimi atutami musi wyróżniać się obuwie, jakie zakładamy na deskę.
skate
Buty na deskę muszą mieć przede wszystkim grubą podeszwę. Przykładem niech będą chociażby. Idealnie, jeżeli są one klejone i szyte równocześnie. Wygodę w dużej mierze gwarantuje miękka okładzina mieszcząca się w środku buta. Niektórzy uważają, że nie potrzeba wcale szczególnego obuwia na deskę. Ale to nieprawda. Każdy, kto profesjonalnie jeździ na desce uważa, iż właściwe buty skate są konieczne! I wcale nie jest prawdą, iż aby mieć odpowiednio dopasowane obuwie tego typu trzeba przeznaczyć fortunę. Wystarczy mieć na uwadze bardzo oryginalne ostatnimi czasy buty Timberland, które obecnie dostępne są w bardzo korzystnej cenie, a jednocześnie zapewniają znacznie lepszy komfort jazdy. Inwestycja w markę Timberland powinna skutkować bardzo długim użytkowaniem!


Więcej treści

Sztybletowy zawrót głowy

Sztyblety
Sztyblety to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. kobiety już dawno doceniły zarówno ich zadziorny charakter, jak i wygodę. W sezonie jesień/zima ten model obuwia z pewnością będzie miał swoje więcej niż „pięć minut”. A w sklepach deichmann pojawi się w wyjątkowej odsłonie.


Należy zwracać uwagę na to, by obuwie na deskę posiadało cholewkę wykonaną ze skóry albo też z zamszu. W sytuacji wyściółki najlepiej jest wybierać tę zrobioną z materiału włókienniczego. Istotne jest także, by wewnątrz znajdowała się delikatna, wygodna wkładka. W butach skate doskonale sprawdza się również podeszwa przygotowana z tworzywa sztucznego. Trzeba mieć na uwadze również to, czy przy obuwiu znajduje się niezbędny system pasków, mających za zadanie utrzymywanie języka w środku buta. Język i kołnierz butów muszą być gąbkowane.
Jeżeli będziemy mieć na uwadze wszystkie te aspekty, z całą pewnością wybierzemy obuwie, które będziemy użytkować przez bardzo długi czas. Istotny jest również fakt, iż właściwie dobrane obuwie (polecane buty skate) na deskę zapewnia nam komfort jazdy oraz bezpieczeństwo.
2014/08/21, 14:20