Menu strony

Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako dobry element przy tworzeniu niepowtarzalnego ubioru.

Trend miejski to połączenie specyficznej autonomii z modnymi i wabiącymi wzrok dodatkami. Dzięki niemu można odziewać się na luzie i w sposób komfortowy, a równolegle nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest istotnym fragmentem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look'u albo wręcz przeciwnie, być owym wariackim akcentem. Jak to piszą klasyka broni się sama. Typowe obuwie na niezbyt wysokim obcasie, baleriny, modne rzymianki... wszystkie owe tradycyjne alternatywy pozwolą komfortowo spędzić na mieście nawet cały dzień.
modna sukienka
Klasyka to znakomity wybór, który kobiety cenią głównie w czasie ciepłych dni, kiedy nie mamy ochoty ponadto obciążać swych nóg. Popularnością cieszą się też koturny, które zezwalają połączyć fajny zabieg optycznego wydłużenia nóg z komfortem chodzenia. Na zatłoczonych ulicach dużych miast nie raz ujrzymy także trampki, jak również oryginalne wariacje czyli łączenie tenisówek i obuwia na koturnie, lub też tenisówek z balerinkami. Chcąc uczynić z obuwia luźny i klasyczny element stylizacji, postawmy na stonowane barwy i nierzucające się bardzo w oczy wzory, które ozdobią różnoraką odzież. Jeśli planujemy założyć klasyczne, czarne legginsy i luźny, szary T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak bardziej ekstrawaganckie buty czy też torebkę. Dodatki doskonale podkreślają wyjątkowy styl (zerknij proszę: gustowne bolerka), indywidualność, pasje. Popularnością cieszą się neonowe barwy, przyciągające uwagę swą wielką soczystością.


Więcej treści

Co zrobić aby znaleźć najlepsze obuwie?

buty sportowe
Każdy bez wyjątku ze sportów wymaga odpowiedniego przygotowania, zarówno jeśli będzie chodzić o stronę fizyczną, ale również o właściwe wyposażenie. W wielu dyscyplinach szczególnie ważne są odpowiednie buty sportowe, ponieważ dzięki nim zawodnik przede wszystkim będzie czuł się bezpiecznie, a po drugie będzie znacznie bardziej efektywny oraz wydajny. Fakt ten dotyczy dużej części sportów, na przykład koszykarze potrzebują butów wyższych, chroniących kostkę przed możliwością skręcenia, tenisiści mają buty wykonane w taki sposób, aby można w nich było szybko poruszać się po korcie, a biegacze będą potrzebowali butów lekkich, z odpowiednią strefą amortyzacji chroniącą stawy przed uszkodzeniami.
1 2