Menu strony

Aby zapamiętać jeden z najpiękniejszych dni w życiu

Ponieważ wesele należy do najważniejszych w życiu, wymaga wielu przygotowań. Zatroszczmy się więc o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od doboru jak najlepszej sali weselnej, poprzez dobór apetycznego menu a także co bardzo ważne, zatrudnienie cieszącego się dobrą opinią fotografa i kamerzysty.
To dzięki zaangażowaniu tych osób będziemy mogli z przyjemnością powrócić pamięcią do tych pięknych chwil.

ślub
Filmy z dnia ślubu przestają być długimi, nudnymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które po pewnym czasie lądują na dnie szuflady. W dniu dzisiejszym, sugeruje się przyszłym małżonkom krótsze, lecz bardziej nowoczesne formy. Ba! Zmienia się nie tylko czas filmu, ale i pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu absolutnie nowej perspektywy. Atmosfera filmu nie przypomina nudnych imienin u cioci, nakręconych w amatorski sposób, ale ciekawy, z rozwagą stworzony film.
Do rejestrowania z powietrza wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia obszerne ujęcia z dużych powierzchni – np. pokazanie drogi do kościoła oraz sali weselnej czy parku, w którym Para Młoda będzie miała sesję plenerowe. Dodatkowo, urządzenie może zniżyć lot niemalże do poziomu głów gości, co pozwoli na bardzo efektowne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza okażą się niesamowicie zaskakującą pamiątką dla rodziny i przyjaciół.

Głęboko zainteresowała Cię zgłębiana na tej stronie tematyka? W takiej sytuacji śmiało kliknij tu, gdyż więcej odnajdziesz w treści.Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Musimy tylko zadecydować o tym jakiego efektu się spodziewamy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia w plenerze totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy też bardziej powabne, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany w salonie, jak zatrzymane w ramkach chwile z dnia ślubu.
2018/11/20, 07:18