Menu strony

Zabieg na specjalną okazję

W obliczu ważnych uroczystości, gdy chcemy wyglądać olśniewająco, często poszukujemy błyskawicznych rozwiązań z dziedziny medycyny estetycznej.

Na kilka dni przed...
Zabieg na specjalną okazję
Natłok codziennych obowiązków nierzadko sprawia, że zbyt mało uwagi poświęcamy sobie samym. Są jednak specjalne okazje, gdy natychmiast potrzebujemy wyglądać pięknie i młodo. Kiedy czeka nas ważne przyjęcie lub uroczystość szukamy sposobu, aby odpowiednio się do niego przygotować. Jeżeli mamy jeszcze trochę czasu przed czekającym nas wyjściem, rozpocznijmy od zabiegów pielęgnacyjnych. Warto sięgnąć po peeling - dzięki niemu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka i poprawimy koloryt skóry. Odpowiednio dobrany do rodzaju naszej cery, zregeneruje i odświeży jej wygląd. Korzystna będzie też maseczka kosmetyczna. Nawilży skórę twarzy, poprawi kolor i rozświetli ją. Peeling oraz maseczki możemy wykonać samodzielnie w domu, jeżeli mamy jednak wystarczająco dużo czasu, wybierzmy się do kosmetologa, który wykona profesjonalny zabieg. W trakcie przygotowań nie zapomnijmy też o odpowiedniej dawce snu. Wypoczęta, pełna świeżości twarz z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń.

Zabieg last minute
Jeżeli do wielkiego wyjścia pozostał nam zaledwie dzień lub dwa, mamy jeszcze alternatywę poprawy wyglądu - do naszej dyspozycji są rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej.

Ten temat Cię zaciekawił? Zatem odwiedź stronę (https://perfumeriaprestige.pl/kategoria/premium/resibo-kremy/), ponieważ odnajdziesz tam ciekawe dane, omawiające to zagadnienie.

Ekspresowy zabieg Sublime, który poprawi owal twarzy możemy wykonać nawet tego samego dnia, w którym planujemy wyjście. - Polega on na przemodelowanie kolagenu w głębszych warstwach skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii – wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL, specjalizującej się w innowacyjnych technikach medycznych. Zabieg wykonywany jest wzdłuż tzw. wektorów jędrności: w okolicy żuchwy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowego, brwiowego czy nadczołowego. W efekcie owal twarzy podnosi się, a bruzdy stają się mniej widoczne.

Nasz istotny link spodobał Ci się To świetnie, ponieważ na następnej witrynie stworzyliśmy dla Ciebie dużo tego typu postów.

- Sam zabieg trwa od 30 do 40 minut. Co ważne, zaczerwienienie znika już po około 2-3 godzinach i właściwie natychmiast widać rezultaty - utrzymują się one około 1 tygodnia. Trwały efekt można natomiast uzyskać po 3-5 zabiegach – dodaje ekspert firmy SHAR-POL.

W trakcie ostatnich przygotowań zadbajmy też o piękny makijaż, który zakryje drobne niedoskonałości urody i podkreśli jej atuty. Dopełnieniem będzie elegancki strój oraz biżuteria i... jesteśmy gotowe!
Na podstawie danych z: Agencja Royal Brand PR
Wprowadził: Magdalena Biront
2019/04/05, 07:20