Menu strony

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria może być doskonałą ozdobą. Dopełnienie w ten sposób ubioru może dodać mu elegancji, podkreślić wybrane elementy, barwy. Tego typu dodatki potrafią poprawić nastrój i dodać nam tego „czegoś”. Warto więc wybierać jedyne w swoim rodzaju i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy bransoletki.

Jeżeli pragniemy mieć w swojej kolekcji coś wspaniałego powinniśmy zakupić na przykład kolczyki ręcznie robione. W ogóle ręcznie robiona biżuteria to doskonały pomysł. Możemy mieć udział nawet w projektowaniu danego elementu, można wybrać barwę kamieni, czy materiał, z którego biżuteria ma być zrobiona. Oczywiście nie musimy. Wyszukamy całe mnóstwo butików, tak stacjonarnych jak i w sieci proponujących ręcznie robioną biżuterię. Szablonów, kształtów, kolorów i rozmiarów jest tak wiele, że na pewno odszukamy coś, co spełni nasze oczekiwania.

Tego typu biżuteria jest jednakże droga. Biorąc pod uwagę to, ile czasu i pracy wkłada autor w wykonanie każdego fragmentu nie napawa to zdziwieniem. Oczywiście sporo zależy też od tego z czego biżuteria jest zrobiona. To oczywiste, że na przykład wisior z platyny ze szlachetnymi kamieniami będzie kosztował dużo więcej niż taki wykonany na przykład ze srebra z kamieniami sztucznymi.

Gdy kupujemy choćby bransoletki ręcznie robione zwracajmy szczególną uwagę na skrupulatność wykonania. Szczególnie kiedy chodzi o zapięcie, nie chcemy przecież zgubić ślicznego nowego nabytku. Kiedy coś wzbudza naszą wątpliwość zwróćmy się o poprawki do autora. Zwykle to kwestia dogięcia pojedynczego drucika, czasami czegoś jeszcze, a my dostajemy pewność, że otrzymujemy idealną ozdobę doskonałej jakości.

Biżuteria Kate&Kate
Oczywiście, na rynku istnieje także mnóstwo sprzedawców kiepskiej jakości biżuterii.

Podoba Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link - ta witryna Dekoracje wnętrz aplusdesign również na pewno wpadnie Ci w oko!

To przykre, ale możemy się na nich natknąć i zamiast pięknego wisiora otrzymać paskudnie poskręcany fragment metalu z kiepsko nanizanymi koralikami, naturalnie po kosztach pięknej, ręcznie wykonanej biżuterii. Najlepiej kupować biżuterię od sprawdzonego wykonawcy. Jeśli któryś spośród naszych przyjaciół może polecić jakiś sklep czy sprzedawcę biżuterii sprawdźmy ofertę. Jeśli nam odpowiada - skorzystajmy. Absolutnie najlepiej kupować od kogoś kto jest sprawdzony. Wówczas będziemy mieli gwarancję, że biżuteria jest świetnej jakości, solidna i bardzo ładna. biżuteria (na tej stronie)


Więcej treści

Kolorowe motyle divy

Kolorowe motyle divy
Lato kojarzy nam się z rozkwitem natury i bujnymi kolorami. Jego wdzięcznym symbolem jest także motyl, który w tym sezonie pojawia się zarówno na modnych tkaninach, jak i w projektach biżuterii. Jego gracją zachwycają się już kolejny sezon światowe domy mody, jak Alexander McQueen.
Na podstawie danych z: Artillo
Wprowadził: Paweł Bergandy
2020/07/11, 07:16