Menu strony

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

moda XL
To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.

1040-1.jpg
Styl miejski
To kwintesencja elegancji połączonej ze sportowym stylem i odrobiną ekstrawagancji. Tryb życia w mieście wskazuje aby moda była praktyczna, wygodna i luźna, ale też oryginalna i bez domieszki sztampy. Aby wyróżnić się z tłumu, warto postawić więc na świeży kolor.
Połączenie odcienia mięty i ciepłej żółci z bursztynowym brązem stworzą interesujące kolorystyczne zestawy.
Modele ubrań z tej linii charakteryzują się pionowymi, bocznymi cięciami i podkreśloną linią biustu i pasa, wszystko to sprawia, że sylwetka optycznie się wyszczupla.

1041-1.jpg
Moda po godzinach
Swobodny, lekko młodzieżowy styl w intensywnych kolorach. Moc elektryzującego różu i fioletu podkreślono zestawiając je z stonowanymi odcieniami brązu. To jeszcze nie wszystko! Na letnie weekendowe wypady za miasto najodpowiedniejszy będzie modny styl safari. Naturalne materiały w kolorach beżu, nugatu i zieleni, skontrastowano z odcieniem koralu.
W tej linii główną rolę gra przedłużony fason bluzki, którego zadaniem jest zakrycie niedoskonałości figury i uwypuklenie jej atutów.

Katalog Maxi Quelle to blisko 100 propozycji, dzięki którym kobieta może poczuć się wykwintnie w każdej sytuacji. Z nowego katalogu można zamawiać do 31.07.2008 roku.
Na podstawie danych z: QELLE POLSKA Sp. z o.o.
2022/12/02, 07:01