Menu strony

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego
Jesień na dobre zagościła w naszym codziennym życiu, zatem przygotowania do zimy zbliżają się wielkimi krokami. Czas na kompletowanie sprzętu sportowego niezbędnego do szaleństw zimowych, a także na zadbanie o kondycję tak, aby na stoku energicznie prezentować swoje umiejętności. Komfort zapewni najnowsza kolekcja Gatty Active – Wool Yarn, która powstała z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport.

Kolekcja Wool Yarn, która łączy w sobie właściwości termoaktywne z ciepłem naturalnej wełny, jest nowością w sezonie jesień-zima 2011/12. Włókna bakteriostatyczne odprowadzają wilgoć i pot powstały podczas wysiłku, a dodatek wełny sprawia, że odzież Wool Yarn nie tylko zapewnia termiczną izolację, ale także ogrzewa organizm. Różnorodna struktura dzianiny uatrakcyjnia wygląd oraz wzmacnia właściwości przędzy.

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego
„Kolekcja Wool Yarn jest profesjonalną i zaawansowaną technologicznie bielizną termoaktywną.

Jeśli poszukujesz najlepszej aktualnie propozycji na rynku, spójrz na portal (http://www.constile.shop/kategoria/nowosci/) a bez wątpienia tu ją od razu zauważysz i chętnie ją wybierzesz.

Dzięki wzbogaceniu składu bielizny o naturalną wełnę, jest jeszcze bardziej komfortowa i wygodna. Cenne właściwości kolekcji Wool Yarn idealnie sprawdzą się podczas zimowych szaleństw, ale też przy okazji porannego joggingu czy długodystansowej jeździe na rowerze. Z myślą o osobach, które oprócz funkcjonalnych walorów bielizny cenią sobie wygląd, przygotowaliśmy szeroką gamę produktów z ciekawym wzornictwie”
– mówi Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Active.

Komplet Wool Yarn składa się z legginsów oraz koszulek z okrągłym wycięciem i dostępny jest w kolorze czarnym, grafitowym oraz granatowym.

Produkty Gatta Active Thermoactive dostępne będą od listopada w salonach firmowych Gatta w całej Polsce. Cena produktów od 100 zł.
Na podstawie danych z: 38PR
Wprowadził: Katarzyna Życińska
2022/12/22, 07:01