Menu strony

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids
Soczyste dziewczęce sorbety, odblaskowe neony czy kolor świeżej, zielonej trawy, to wszystko w połączeniu z nadrukami inspirowanymi wakacjami, tworzy bajecznie kolorową, ambitną kolekcję. Sesja zdjęciowa odbyła się w mocno wakacyjnej atmosferze hiszpańskiej Gran Canarii.

W kolekcji dla dziewczynek znajdziemy dzianinowe sukienki w modne, blokowe pasy, pastelowe spodnie-rurki, słodkie t-shirty ze zwierzakami, które tak kochają oraz całą gamę akcesoriów, wśród których kwiatowe japonki są absolutnym must-have’em na nadchodzące lato.

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Chłopaki na pewno polubią kolorowe spodnie chino czy surfingowe odblaskowe kangurki. W propozycjach na t-shirty dla małych rozrabiaków znajdziemy też zabawne slogany i masę ciekawych inspiracji w różnych stylach od college po street art i surfing.

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Kolekcja Re Kids to jednak nie tylko propozycje dla maluchów. Również nastolatki znajdą dla siebie wiele modnych zestawów, w których będą świetnie się czuły spędzając czas z przyjaciółmi. Sportowe bluzy, zabawne slogany na t-shirtach, luźne spodnie, zwiewne sukienki – wszystko w świeżych, energetycznych kolorach, wygodnie i stylowo.

Sesja zaprasza do zabawy modą, pokazując jak w łatwy i przyjemny sposób łączyć akcesoria i ubrania w wygodne i oryginalne zestawy.
Na podstawie danych z: RESERVED
Wprowadził: Marketing Reserved
2022/09/08, 07:01