Menu strony

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

Panna Młoda w turkusie
W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.

Czy któraś z Was pomyślała kiedyś o innym kolorze sukni ślubnej, niż tradycyjny biały? Marta postanowiła, że chce wyglądać trochę inaczej... Dlaczego turkus? Dlatego, że Marta doskonale wygląda i czuje się w ubraniach tego koloru. A przecież właśnie o to chodzi, by czuć się jednoczenie wyjątkowo i komfortowo w dniu własnego ślubu.
Turkusowa elegancka suknia nie potrzebuje krzykliwych dodatków, dlatego doskonałym jej dopełnieniem są proste buciki, delikatna biżuteria i oczywiście stylowy bukiet z drobnych białych tulipanów.

Panna Młoda w turkusie

Podstawowym zadaniem dobrego makijażu ślubnego jest to, że ma on wydobywać nasze naturalne piękno i wyglądać doskonale zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym. By spełnić to zadanie, makijaż musi być lekki, a nie stwarzać wrażenia maski. W przypadku Marty zdecydowaliśmy się na odrobinę szaleństwa - oczywiście nie mogło zabraknąć turkusowego odcienia.

Btr Duda502e42ca0e8f4.jpg|W=430]
Piękne brązowe oczy Marty uwydatniła turkusowa kreska oraz delikatny odcień szarości na powiece, natomiast łuk brwiowy muśnięty został lekko odcieniem bieli. Dopełnieniem makijażu oka są wytuszowane długie rzęsy z doklejonymi sztucznymi kępkami. Policzki podkreślone przy użyciu różu w kremie z odrobiną rozświetlacza nad kościami policzkowymi. Usta zaznaczone konturówką i pociągnięte pomadką w kolorze pudrowego różu, a na dopełnienie błyszczyk uwydatniający kształt ust.

Panna Młoda w turkusie

Fryzura Panny Młodej to kręcone loki, bo w takich Marta czuje się najlepiej, jak wyznała mi w czasie próbnego czesania. Włosy Marty same w sobie pięknie się kręcą, więc tylko dodałam odrobinę skrętu za pomocą lokówki i ułożyłam tak, by fryzura sprawiała wrażenie lekkiego nieładu. Wpięte we włosy kwiaty dodały wakacyjnej beztroski.

Stylizacja Marty jest odbiciem jej osobowości, a także jej wizji jako Panny Młodej. Żywy odcień turkusu rozwesela...

Jeżeli po przeanalizowaniu publikowanego artykułu będziesz pragnął poszerzyć informacje na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://memento-wroc.pl/dom-pogrzebowy/) niesłychanie Ci pomoże - chodź i zobacz!

br>
Jeżeli chcesz uzyskać zbliżone dane na omawiany temat, to w pierwszej kolejności zobacz tu i przenieś się do tekstu (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/), a znajdziesz tam szereg świeżych wiadomości.

przecież makijaż ślubny nie musi być nudny.
Na podstawie danych z: abcslubu.pl
Wprowadził: abcslubu.pl
2020/08/05, 07:17