Menu strony

Koktajle dla włosów od marki REF

Koktajle dla włosów od marki REF
W karnawale oczekujesz od stylizacji wyjątkowych efektów? Skomponuj kosmetyczne koktajle! Umiejętne łączenie specjalistycznych kosmetyków zaprocentuje idealną fryzurą i wzmocnionym efektem.

Tajemnicza bryza
Użyj jednej dawki Dry Fiber 505 na trzy dawki Ocean Mist 303. Rozetrzyj w dłoniach do uzyskania konsystencji kremu. Nałóż na umyte, lekko wilgotne włosy od podstaw aż po końcówki. Efekt: kontrolowana objętość i tekstura fryzury dla krótkich włosów.

Oceaniczna Fala
Jedną porcję Curly Power 244 połącz z dwoma porcjami Ocean Mist 303. Rozetrzyj w dłoniach, pochyl głowę do przodu, wcieraj we włosy od nasady po końce. Efekt: mokre, mocno skręcone loki.

Łagodny Huragan
Zmieszaj równą ilość Leave in Treatment 532 I Get It straight 241. Nałóż na umyte I osuszone ręcznikiem włosy, przeczesz grzebieniem, aby równomiernie rozprowadzić koktajl. Susz z kierunkiem wzrostu włosa przy użyciu szerokiej szczotki. Użyj Gloss Spray 050 dla wykończenia. Efekt: Idealnie gładkie, błyszczące i odżywione włosy (więcej o środki na porost włosów crlab.pl/pl/rozwiazania-dla/wypadanie-wlosow).

Bezkresna Noc
Połącz w dłoni Thickening Spray 215 i Mousse 435, rozprowadź na wilgotnych włosach, susz włosy z głową pochyloną do przodu. Prawie suche włosy nawiń na duże wałki, dopiero gdy będą całkowicie suche zdejmij wałki, na niesforne kosmyki nałóż Stay Smooth 141. Efekt: Maxi objętość i idealna forma.
Na podstawie danych z: REF Polska
Wprowadził: Anna Sewel
2018/05/15, 15:12