Menu strony

Najnowsza kolekcja okularów Solano Sport jesień 2008

okulary
Okulary przeciwsłoneczne ograniczają dopływ światła do naszych oczu, dlatego też odpowiednio dobrane sprawiają, iż widzimy lepiej przy ostrym świetle i zapewniają ochronę przed odblaskami.

Na co musimy zwrócić uwagę dobierając okulary przeciwsłoneczne? Mianowicie pierwszą kategorią, którą powinniśmy się kierować jest kolor szkieł, niektórzy zapytają, co ma kolor wspólnego z ochroną oczu? Niestety kolor ma bardzo duże znaczenie- ostrzegają optycy. Najbardziej bezpieczne dla oka są okulary z szybkami w kolorach szarym, brązowym i zielonym. Oczywiście przy wyborze okularów powinnyśmy zwrócić uwagę także na kategorie filtra UV. Duże znaczenie ma również stopień przyciemnienia okularów.

Czy byłeś uradowany z tematu naszego postu? Jeżeli tak, to daję również mój link (https://bergson.pl/damskie-odziez-trekkingowa-damska/) do nowej witryny. Zapraszam!

W naszym klimacie optycy proponują 3 kategorie przyciemnienia, ponieważ z takim przyciemnieniem można także prowadzić samochód. Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę to polaryzacja – najbardziej ceniona przez kierowców. Soczewki z polaryzacją eliminują uciążliwe odblaski typu np. mokra ulica, a także pomaga rozróżnić kolory. Ostatnia kategoria, na która trzeba zwrócić uwagę to znak CE - zapewnia nas o tym, że okulary są dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

okulary
Promieniowanie słoneczne jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Należy jednak pamiętać, że oprócz dobroczynnego działania, ta życiodajna gwiazda potrafi być także okrutna. Należy przypomnieć, że poza skórą - organem, który może ucierpieć na skutek jego działania są oczy.

okulary
Dla tych, którzy już mają jakieś problemy ze wzrokiem, odpowiednia blokada przed promieniami słonecznymi jest niezbędna. Niestosowanie okularów przeciwsłonecznych, których szkła zawierają filtry UV może jeszcze bardziej pogłębić problem z oczami.

Także u osób cieszących się dobrym wzrokiem słońce powoduje zagrożenie dla oczu. Nadmiar promieni słonecznych, padających na siatkówkę oka może powodować jej urazy, a w konsekwencji nieodwracalne zmiany. Dlatego chrońmy oczy przez cały rok!

okulary
Obecnie na rynku oferowana jest ogromna ilość najprzeróżniejszych okularów przeciwsłonecznych. Oczywiście wszystkie zapewniają stuprocentową ochronę oczu – tak mówią sprzedawcy i w ten sposób nas oszukują! Ponieważ okulary sprzedawane w przypadkowych miejscach np. na bazarach w marketach i małych sklepikach nie spełniają żadnych norm i nie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV.

okulary
My ze swojej strony chcielibyśmy polecić okulary marki Solano Sport, która niedawno wypuściła najnowszą kolekcję jesień 2008. Proponowane modele charakteryzują się modnym sportowym wzorem, funkcjonalnością, a przede wszystkim bezpieczeństwem dla oczu. Wielowarstwowa konstrukcja soczewki zaopatrzona w filtry UVA, UVB. i UVC chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła filtrujące produkowane są w odcieniach kolorystycznych tj: brąz i szary. W okularach zastosowano szkła polaryzacyjne, które ograniczają do minimum pionowe odbicia światła od gładkich powierzchni i chronią oczy przed drażniącymi odbłyskami. Wyostrzają także kontury obrazu i podsycają barwy, charakteryzują się przy tym wysoką przejrzystością optyczną. Zewnętrzne warstwy soczewek są utwardzone, aby ochronić je przed zarysowaniem. Oprawy wykonane są z antyalergicznych, elastycznych materiałów. To wyjątkowy komfort noszenia nawet dla najbardziej wrażliwych.

Okulary przeciwsłoneczne Solano dobry rower stacjonarny używane są przez sportowców, żeglarzy, lotników i kierowców samochodowych oraz wszystkich tych, którzy chcą w bezpieczny i komfortowy sposób korzystać ze słońca.

Okulary dostępne na:
Na podstawie danych z: www.e-okulary.pl
2021/07/28, 12:38