Menu strony

Kolory lata zaklęte w brylantach!

Z biżuterią jest tak, jak ze strojem – musi być odpowiednia na każdą porę roku, współgrać z nastrojem kobiety i podkreślać jej naturalne piękno. Marka Infinity Italian Design rozumie to doskonale. Na drugą połowę lata projektanci marki proponują szeroką gamę kolorów w niebanalnej formie.

biżuteria

Cała barwna kolekcja opiera się na zestawieniu 18 karatowego białego lub żółtego złota z bajecznie kolorowymi szafirami. Wyjątkowego błysku poszczególnym elementom dodają zaś, będące wizytówką marki Infinity, brylanty! Największe wrażenie robią doskonale wyważone proporcje między szafirami i brylantami, ich kompozycja i osadzenie w złotej oprawie. biżuteria lśni kolorami tęczy w promieniach słońca, wieczorem zaś dodaje dyskretnie radosnych refleksów.
Kolekcja składa się z pierścionków, bransoletek oraz kolczyków. Każdy z elementów może występować jako samodzielna ozdoba lub w towarzystwie innych części kolekcji. Ta niezwykle efektowna i ekskluzywna biżuteria może być też swojego rodzaju inwestycją. Każda kobieta wie, że brylanty i złoto nie tracą na wartości i nie wychodzą z mody. Ceny poszczególnych ozdób zależą głównie od ilości i masy brylantów. Dolna granica to 4.410 zł za pierścionek. Najdroższy element zaś stanowi bransoleta wysadzana 1107 brylantami, której koszt to 97.400 zł. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu…, że warto!

Na Polskim rynku Infinity Biżuteria działa od 2006 roku, a liczba jej zadowolonych klientów nieustannie się powiększa. Jest wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnej włoskiej marki Infinity Italian Design, oferującej między innymi najwyższej jakości biżuterię inwestycyjną. W ofercie Infinity Biżuteria znajdują się produkty wykonane wyłącznie z metali i kamieni szlachetnych: żółtego i białego złota oraz srebra, a także naturalnych pereł i kamieni szlachetnych, jak diamenty, szafiry, rubiny oraz szmaragdy, a także cyrkonie, markazyty, masa perłowa i emalia. biżuteria - super modne kolczyki perełki - Italian (strona tutaj)
Na podstawie danych z: ETNA GROUP
Wprowadził: Anna Bober
2018/07/12, 10:39