Menu strony

Kolacja walentynkowa, deser i ...

Walentynki to dzień naprawdę szczególny. Warto zadbać o to, aby upłynął w atmosferze miłości i radości. Marka Obsessive poleca kilka rozwiązań, które ten dzień mogą uczynić jeszcze przyjemniejszym.

Romantyczna kolacja
W tym dniu warto przygotować kolację własnoręcznie, aby ukochana osoba poczuła się naprawdę wyróżniona.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do nowej witryny, na której znajdziesz szczegółowe wpisy - najedź na link tani kebab rzeszów.Szczególnie, że jeśli sami coś ugotujemy, możemy dodać do posiłku sekretne składniki takie jak... afrodyzjaki! Dzięki nim wieczór może stać się jeszcze bardziej gorący...

Przepis na walentynkową kolację:

sałatka truskawki szampan
SAŁATKA - AFRODYZJAK


Składniki:
- pomidorki koktajlowe,
- brokuły ugotowane na parze,
- awokado,
- papryka,
- jako na twardo,
- oliwki,
- sałaty: lodowa i rzymska,
- rukola lub bazylia,
- prażone orzeszki piniowe,
- sok z cytryny, sól i pieprz.

Pamiętajmy też o deserze. Tu świetnie sprawdzają się dobrze znane truskawki i bita śmietana.

Chcesz doszkolić się z tego intrygującego tematu? Więc najlepiej trafiłeś. Po prostu kliknij to gabinet stomatologiczny kraków i przeloguj się do następnej strony.

Można je jeść z talerza, ale nie tylko...

Seksowny prezent
Utarło się, że na Walentynki kupujemy misie i kwiatki. A może by tak chociaż raz sprawić sobie prezent z prawdziwego zdarzenia? Zakochanym polecamy coś, co podkręci atmosferę w sypialni i będzie to prezent dla obojga – np. olejki do masażu lub aromatycznych kąpieli, księga Kama Sutry lub pewniak, który zawsze się sprawdza - seksowna bielizna. Marka Obsessive specjalnie na Walentynki przygotowała kolekcję Lover's Gift. Znajdziemy w niej czerwone modele haleczek i kompletów, które sprawią, że te Walentynki będą niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju.

bielizna erotyczna
2021/10/12, 07:01