Menu strony

Zatrzymaj opaleniznę na dłużej

Chcesz cieszyć się piękną opalenizną również w pochmurne dni? Pragniesz przedłużyć wspomnienia ze słonecznych wakacji? Marka Body Drench proponuje profesjonalne produkty Quick Tan – linię, dzięki której Twoja wspaniale opalona skóra przywodzić będzie na myśl ciepłe promienie słońca i szum morskich fal. W skład serii wchodzą: peeling do twarzy, peeling do ciała, samoopalacz oraz balsam przedłużający opaleniznę.

samoopalacze
Quick Tan Face Scrub – Delikatny peeling, który przygotowuje skórę twarzy do nałożenia samoopalacza. Skutecznie usuwa martwe komórki skóry, sprawiając, że staje się ona wyjątkowo gładka. Pozostawia delikatny miętowy aromat, który wspaniale rozbudza
i odświeża.

Quick Tan Body Scrub – Profesjonalny peeling, który interesujące dalsze informacje wygładza i przygotowuje skórę całego ciała do aplikacji samoopalacza. Specjalnie przygotowana formuła sprawia, że skóra staje się gładka i aksamitna, dzięki czemu nałożenie samoopalacza jest wyjątkowo łatwe, a efekt – zniewalający. Słodki, kuszący zapach pozwala zapewnić zmysłom chwilę rozkoszy i odprężenia.

samoopalacz w mgiełce
Quick Tan Tanning Mist – Samoopalacz w mgiełce, który zapewnia naturalny efekt słonecznej opalenizny. Zawarte w nim składniki przynoszą skórze doskonałe nawilżenie tak, by wyglądała ona pięknie i zdrowo. Kosmetyk rozprowadza się łatwo i wygodnie, co pozwala uniknąć nierówności i zabrudzeń. Tanning Mist wysycha w mgnieniu oka, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe założenie ubrań. Ma słodki, przyjemny, zachęcający zapach.

Quick Tan Enhancing Lotion – Balsam, który przedłuża opaleniznę tak, by dłużej wyglądała pięknie i naturalnie. Doskonale utrzymuje blask opalonej skóry, nadany przez mgiełkę Quick Tan Tanning Mist. Balsam zawiera substancje hamujące wzrost włosków oraz kofeinę, która ma właściwości wyszczuplające.
Na podstawie danych z: KaMODUS PR
2018/12/04, 07:16