Menu strony

Kwiatowe inspiracje

Kwiatowe inspiracje
Trend na wzory kwiatowe jak bumerang wraca do nas niemal każdej wiosny. Czasem stanowi motyw przewodni kolekcji, innym razem walczy o pałeczkę pierwszeństwa z innymi printami. Niezależnie jednak od tego, czy dominuje czy współistnieje, jest bezkonkurencyjny jako nawiązanie do budzącej się do życia przyrody.

Skąpane w kwiatach kreacje pojawiały się na pokazach wiosenno-letnich kolekcji u wielu wizjonerów mody. Elie Saab i Oscar de la Renta oddali hołd kobiecości, ukwiecając sukienki i spódnice, Marni i Rebecca Taylor zachwycili mirażem inpspiracji modą męską z kobiecym printem florystycznym, pokazując wzorzyste garnitury. Wariacjom na temat flory właściwie nie było końca, jednak motyw malowniczych kwiatostanów w stylu vintage wyraźnie dominował nad innymi.

Kwiatowe inspiracje
Ten uniwersalny trend stanowi wiosenno-letni evergreen – jest zawsze na czasie, i choć co sezon przedstawiany jest nieco inaczej, stanowi wiecznie świeżą, nieprzemijającą tendencję. Inspiracji wielką modą, przedstawianą co sezon na wybiegach wielkich projektantów, uległa polska marka odzieżowa PresKA. W sklepie internetowym możemy znaleźć kilka interesujących wariantów ubrań, wzorowanych na projektach mistrzów odzieżowego wzornictwa. Spódnica cięta z koła czy bluza z baskinką to najświeższe propozycje marki. Vintage'owy charakter wzoru doskonale wstrzela się w trend czerpania ze stylistyki poprzednich epok. Z kolei kwieciste sukienki z rozkloszowanym dołem i rękawkami o wdzięcznej długości przed łokieć, nawiązują do charakterystycznych printów z babcinych chust. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – na białym, bądź granatowym tle.

Kwiatowe inspiracje
W sklepie PresKA interesujące propozycje znajdą również amatorki ekstrawaganckich miksów intensywnych barw. Spódnice w kolorowe kwiaty stanowią mocny akcent kolekcji marki. Dla wielbicielek mniej tradycyjnych wzorów PresKA przygotowała również odważne połączenie czerni i kobaltu. Spódnica w klasycznym fasonie ołówka z wysokim stanem i casualowa bluzka uszyte są z materiału, zdobnego w drobne tłoczenia. Motyw różanych pąków jest jednym z najczęściej powtarzalnych printów w modzie poświęconej inspiracjom florystycznym. W propozycjach marki PresKA stanowi nietuzinkowy miks subtelnej elegancji i nowoczesnego, mocnego rozwiązania kolorystycznego. Dzięki oryginalnym wypukłościom jest projektem wyróżniającym się spośród inspirowanych modą na kwiaty ubrań popularnych sklepów sieciowych.

Jak nosić kwiaty? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i odwagi. Dojrzałe eksperymentatorki chętnie połączą różne, pozornie niepasujące do siebie wzory i miksy kolorystyczne.

Czy masz świadomość, że znajdujące się tu praktyczne wskazówki (https://www.avocado-store.pl/sycylia-ruby-gold-id-334), mogą okazać się w dużym stopniu dla Ciebie pożyteczne? Dotyczą one tematyki, która Cię właśnie zaciekawiła.

Te z nas jednak, które ostrożnie dozują modowe rewelacje i wystrzegają się modowego faux pas powinny postawić na kwiatowe motywy jako dominujący element looku, zestawiając je z jednolitymi dodatkami.
Na podstawie danych z: PresKA
Wprowadził: PresKA
2021/07/06, 07:40