Menu strony

Cudowne włosy na stałe? To do zrobienia, zapytaj swojego fryzjera jaki zabieg wybrać, aby osiągnąć zaplanowany efekt

Lśniące włosy zawsze przyciągają spojrzenia oraz sprawiają, iż sami ze sobą czujemy się po prostu dobrze, jednak każdorazowe walczenie z niezdyscyplinowanymi kosmykami, pozbawionymi kolorów pasmami i układaniem włosów nie jest zadaniem, na które potrafimy znaleźć czas, a czasami nawet i chęci.


Pogrzeb
Jakie rozwiązanie jest idealne dla kobiet, które znużone są już codziennym układaniem włosów, dla których prostowanie włosów, które naturalnie są pofalowane jest prawdziwą męką? Trwałe prostowanie włosów jest procesem, który powoduje, iż włosy stają się gładkie, lśniące, odporne na zniekształcanie oraz proste bez względu na pogodę oraz czynniki zewnętrzne, tj. niezdrowa dieta, farbowanie i inne zabiegi czy dżdżyste powietrze - . Prostowanie keratynowe włosów to zabieg fryzjerski podczas którego stylista nakłada na włosy mieszankę z zawartością keratyny, naturalnego budulca włosów. Po nałożeniu wygładza włosy prostownicą rozgrzaną do 230°C. Proces ma na celu wzbogacić strukturę włosa brakującą keratyną, którą tracimy wskutek mechanicznych uszkodzeń tj. farbowanie, suszenie, prostowanie włosów, a także niesprzyjającej pogody. Wybierając taki zabieg należy mieć wiedzę, że nie rekonstruuje on budowy kosmyków, a jedynie na pewien czas, dokładnie na około sześć miesięcy koryguje braki. Zwykłe prostowanie włosów wpływa na nie negatywnie, wysusza je, łamie oraz ogólnie niszczy, ale trwałe prostowanie włosów to zabieg po którym wyglądają pięknie oraz zdrowo, a przede wszystkim naturalnie. Jest to świetna opcja dla kobiet, które nie mają czasu na każdorazową stylizację włosów albo najzwyczajniej nie potrafią tego robić. Jeśli efekt nie przypadnie do gustu właścicielce to też nie problem, ponieważ keratyna się wypłukuje i po paru miesiącach włosy powracają do naturalnego stanu. Prostowanie keratynowe włosów należy wykonać dwa tygodnie przed albo po farbowaniu włosów, natomiast trzy doby po wykonanym zabiegu nie należy myć głowy (pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc), spinać włosów ani stosować jakichkolwiek preparatów do stylizacji i pielęgnacji, aby nie zniszczyć efektu.


Podsumowując zabieg ten jest świetnym rozwiązaniem dla tych kobiet, które cenią naturalny efekt pięknych włosów na co dzień bez zbędnego wysiłku.
2022/05/18, 07:52