Menu strony

Atrakcje dla gości na uroczystościach weselnych

Jedni chcą mieć obyczajne wesele dla najbliższej rodziny i przyjaciół, drudzy wolą bogactwo, setki osób i deszcz atrakcji tego typu jak fajerwerki, białe gołębie, taniec w chmurach itd. Trzeci wyznają maksymę złotego środka i chcą to wszystko tak urządzić by nie przytłoczyć gości weselnych gamą przeróżnych atrakcji.


Wesele pod namiotem
Częstą atrakcją dla gości występującą na imprezach ślubnych jest fontanna czekoladowa. Znajduje się ona najczęściej na sporym stole, wspólnie z kawałkami owoców, ciastek, pianek lub żelków. Firmy zajmujące się wypożyczaniem tego typu rzeczy w większości wypadków oferują rozmaite rodzaje czekolad : wyborna mleczna, deserowa bądź biała, jednakowoż ta ostatnia podana sama może być łagodnie mdła. Przy takiej atrakcji przystaje jednak baczyć, by nie ubrudzić sobie kreacji, ponieważ tak faktycznie o to nie trudno.

Lejący się słodycz nierzadko ochoczo (na nasze nieszczęście) przylepia się do ciuchów. Na ślubnych stołach najczęściej gości wódka, ale co z tymi, którzy za wódką nie przepadają? Prócz wina i piwka swoim gościom zdaża się zaoferować open bar z barwnymi drinkami. Najlepszą możliwością jest wynajęcie barmana i dostarczenie mu każdych produktów czyli alkoholi, owoców, syropów i tak dalej. Więcej informacji znajdziesz na: http://barbarmana.pl/galeria . Tego rodzaju usługi to w wielu przypadkach atrakcje na eventy nie zaledwie weselne, aczkolwiek też imprezy firmowe czy urodzinowe.

1 2