Menu strony

Styl sportowy

W wielu wypadkach to kontekst wymusza na nas odziewanie się w określonym kierunku. W pracy powinniśmy prezentować się skromnie i elegancko, w teatrze także musimy zatroszczyć się o stosowny ubiór. Na prywatce możemy pozwolić sobie na większą dowolność, jednakże w większości wypadków staramy się odziewać modnie oraz atrakcyjnie, by dobrze się czuć w tym, co mamy przyodziane.
Glamour collection by Mohito
Na co dzień wiele osób wybiera całkowitą swobodę, wybierając sportowy styl. Nie oznacza to oczywiście ubierania dresów a także adidasów, acz i moda na tego typu stylizacje w ogóle nie przemija, a wprost przeciwnie: stylizacje sportowe robią się jednym z najmodniejszych kierunków, również w miastach!


Powinniśmy jednakże wiedzieć, jak nosić ubrania w tym stylu, ażeby czuć się świetnie i wyglądać stylowo. Styl sportowy jest niesłychanie zróżnicowany, możemy opierać stylizacje na jednym czy kilku fragmentach z niego zapożyczonych. Wszystkie je łączy jedno: wygoda. Proste kroje oraz miłe w dotyku tkaniny zapewniają wygodę noszenia a także nie krępują ruchów. Specyficzne dla sportowego stylu są proste pantalony z materiału, również dresu. Co ciekawe, pasują one i do wytwornych stylizacji. Dresy z elastycznymi mankietami przy nogawkach kobiety traktują jak zwykłe spodnie, wkładając do nich nawet buciki na szpilce. Odsłona elegantsza ale równie komfortowa to jeansy damskie, a do nich komfortowe a równocześnie eleganckie buty Fly London. Ten gustowny eklektyzm jest nie wyłącznie oryginalny, lecz też niezwykle trendy- najmodniejsze fly london.


Codzienna aktywność
Kolejnym elementem stylizacji w kierunku sportowym będą bluzy, tak te z kapturem, rozpinane jak także wkładane przez głowę. To pewien z ulubionych fragmentów garderoby dzisiejszych nastolatków. Dziewczęta kochają modele z nadrukami z kreskówek, są dzisiaj prawdziwym przebojem. Chłopcy wolą ciekawe napisy bądź bardziej dyskretne aplikacje. Bluzy stają się także fragmentem stylizacji dojrzałych. Damy zestawiają bluzy z prostymi spodniami bądź nawet spódnicami w wersji mini. Bluzy świetnie pasują także do dżinsów. Mężczyźni natomiast entuzjastycznie wkładają bluzy do ulubionych jeansów. Taki zestaw staje się ubiorem zarówno na weekendowy wypad za miasto jak również spotkanie z przyjaciółmi w kinie lub pubie.


fly london
Znaczącym elementem stylizacji w kierunku sportowym są buty. W każdym sklepie z butami znajduje się dzisiaj dział sportowy, jednak nie znajdziemy tam tylko typowych adidasów. Obecnie, buty sportowe dostępne są w wielu wzorach i kolorach.


Więcej treści

Lato z mnóstwem słońca także na stopach, czyli w jaki sposób wybrać odpowiedni model, oraz barwę obuwia

espadryle na koturnie
Lato to czas delikatnych, świeżych oraz ciekawych wyborów. Dobrze dobrane ubranie, akcesoria w formie biżuterii, okularów, worka albo kapelusza to połowa sukcesu, należy także pamiętać o uzupełnieniu całości ciekawymi butami.
1 2