Menu strony

Jakiego rodzaju biżuteria pasuje do współczesnego mężczyzny?

Wybór biżuterii jest to bardzo pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności kojarzy się nam ze rzeczywistością damskich stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się likwidować jednak owe twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom a także co „przystoi” w świecie ich mody.
Rezultatem tego są kolejne kolekcje sezonowe dla mężczyzn, jakie mają coraz więcej elementów (zwłaszcza dodatków) wspólnych z tym, co proponuje się kobietom. Reguła owa dotyczy też biżuterii, na co wskazują najbardziej rasowi projektanci mody. Projektanci mody stają na głowie ażeby zapewnić nam satysfakcję i wzornictwo, jakie będzie w stanie podkreślić naszą wyjątkowość a także płeć, więc z jakiego powodu nie skorzystać z owej okazji, szczególnie gdy na co dzień wolimy styl oficjalny, czy też obracamy się w kręgach biznesowych? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami męskiej mody!


jazda na rowerze


Męska biżuteria powinna być za każdym razem prosta. Rezultat, który pragniemy uzyskać to wytworność, a nie kicz, dlatego należy zastanowić się również nad sposobem noszenia bransolety. Zgodnie ze sugestiami, jakie przynosi nam świat mody, istnieją dwa warianty ich wkładania: na tej samej ręce co zegarek czy też na przeciwnej dłoni do tej, na której dany facet nosi swój zegarek.

Czy ten wątek Cię zaintrygował? Zobacz także na pomocne artykuły (http://lamalama.pl/) zawierające tak samo istotne informacje, które na pewno zupełnie Cię pochłoną.

Należy też zadbać o wybór odpowiednich materiałów.
Kiepską decyzją będzie przykładowo wybór bransolety z elementami pozłacanymi, bo zużycie tej wierzchniej powłoki następuje tu niesłychanie prędko, zaś czerniejące złoto nie wygląda nazbyt elegancko. Bardziej odpowiednią alternatywą jest zaufanie stali szlachetnej, miedzi i cielęcej skórze. Na pewno zawsze modny będzie klasyczny męski łańcuszek.
2019/02/24, 07:28