Menu strony

Jesień – najlepszy czas na walkę z przebarwieniami

Czas na walkę z przebarwieniami
Okres jesienno-zimowy to idealny czas na zadbanie o skórę, a brak nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne umożliwia aktywną walkę z przebarwieniami, które często pojawiają się po lecie. FLOSLEK Pharma ma w swojej ofercie całą linię kosmetyków White&Beauty, które poprawiają wygląd i koloryt skóry z przebarwieniami.

Wybiel przebarwienia
Jeśli po wakacjach oprócz pięknych zdjęć i wspomnień na skórze pozostały Ci przebarwienia, to nadszedł właściwy czas, by z nimi walczyć. Najlepiej jest to robić przy użyciu odpowiednich kosmetyków, takich jak tonik z kwasami AHA z serii „White&Beauty” oraz krem wybielający przebarwienia.

Tonik dobrze odświeża i oczyszcza skórę z naturalnych zanieczyszczeń i pozostałości po makijażu. Stosowany bezpośrednio przed nałożeniem kremu zwiększa jego skuteczność. Tonik wyraźnie zmniejsza intensywność zmian barwnikowych różnego pochodzenia. Rozjaśnia plamy powstałe na skutek intensywnego i długotrwałego działania promieni słonecznych, zmiany związane z wiekiem, a także wyrównuje koloryt skóry skłonnej do nierównomiernej pigmentacji.

Czas na walkę z przebarwieniami
Krem wybielający przebarwienia marki Floslek z serii „White &Beauty” zredukuje przebarwienia i złagodzi niejednorodne zabarwienie skóry. Zawiera dodatkowo filtr UVB, chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz masło Shea, które natłuszcza naskórek. Przy regularnym stosowaniu kremu, przez minimum 4 tygodnie, plamy stają się jaśniejsze i mniej widoczne.

Do miejscowego stosowania bardzo dobry będzie Krem punktowy do wybielania przebarwień i piegów z serii White&Beauty marki Floslek Pharma. Kosmetyk ten ma lekką konsystencję, przeznaczony jest do codziennego stosowania wyłącznie na miejsca o nierównomiernej pigmentacji w celu ich rozjaśnienia i wyrównania kolorytu skóry. Systematycznie aplikowany redukuje wielkość i zmniejsza intensywność zabarwienia piegów i plam barwnikowych. Wyrównuje koloryt i poprawia ogólny wygląd skóry.

Na przekór promieniom
Najczęstszym powodem pojawiania się zmian pigmentacyjnych na skórze jest częste opalanie się bez stosowania kremów z filtrami w okresie letnim lub zbyt intensywne korzystanie z solarium. Do powstawania przebarwień przyczynia się dodatkowo stosowanie niektórych leków (np. antybiotyków, antydepresantów) lub kosmetyków (perfumy, kremy z retinolem). Nie można jednak zapominać, że promienie słońca działają na skórę nie tylko podczas opalania – nawet przy pochmurnej jesiennej pogodzie jest ona wystawiona na działanie promieniowania UV. Dlatego codzienne stosowanie przed wyjściem z domu Kremu zapobiegającego powstawaniu przebarwień, z serii White&Beauty marki Floslek Pharma z filtrem SPF 20, pozwoli zapobiec powstawaniu zmian pigmentacyjnych, a także zmarszczek. Regularne nakładanie kosmetyku zmniejsza podatność skóry na miejscowe powstawanie zarówno przebarwień słonecznych (piegi, plamy), jak i innych plam np. związanych z wiekiem lub z chorobami wątroby. Krem ma właściwości zapobiegające lub spowalniające powstawanie zmian barwnikowych, ale również doskonale działa pielęgnacyjnie. Delikatnie zmiękcza naskórek, zmniejsza uczucie szorstkości i wygładza. Poprawia nawilżenie i natłuszczenie.

Dane, które posiada proponowana strona www (https://www.dermaproject.pl/pl/promotions), są jak najbardziej przydatne, jeżeli interesuje Cię opisywany temat - kliknij więc tutaj!

Może być stosowany pod makijaż. przebarwienia (zerknij na usuwanie przebarwień wrocławdermamed.com.pl)
Na podstawie danych z: Triple PR
Wprowadził: Magdalena Matuszewska
2021/08/12, 16:38