Menu strony

Jak wybrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Do związania włosów w kucyk najlepsze okazują się być zwykłe gumki do włosów, które są oferowane w wielu różnych barwach. Te, które oferowane są w formie sprężynki, przypominają trochę stary telefoniczny przewód.


WWW


I jest w tym sporo prawdy, ponieważ rzekomo gdy pewna pani nie miała czym związać włosów, użyła właśnie takiego kabla.


Ktoś inny podchwycił "wynalazek" i teraz każda kobieta posiadała albo nadal posiada gumki do włosów w formie takiej spiralki. Są one o tyle doskonałe, że nie ciągną ani nie wyrywają włosów. Inaczej mówiąc ich używanie nie powoduje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się często zdarza przy używaniu normalnych gumek. Niestety nie wszystkie gumki spiralki mogą nadawać się na dowolny rodzaj włosów. Duże gumki należy się używać przede wszystkim jeżeli objętość włosów jest dosyć duża. Tego typu gumki powinno się wtedy nosić blisko głowy. Jeżeli masz takie włosy oraz chciałabyś nabyć dobre gumki do włosów sklep, który je oferuje na pewno jest dobrze zaopatrzony.


gumki do włosów sklep


towary


Więcej treści

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

wella maska do włosów
Przy pierwszym kontakcie z drugim człowiekiem podświadomie osądzamy go na podstawie wyglądu. Zresztą nie tylko nowo poznani znajomi osądzają nasz wygląd. W sklepie, na ulicy – wszędzie jest wielu ciekawskich krytyków. Rzeczami, które głównie przyciągają wzrok jest schludny ubiór i uczesanie. Jednakże strój to bardziej kwestia gustu, o tyle włosy zwykle powierzamy fachowcom.


Mogłabyś także w tamtym miejscu kupić gumki do małych w objętości włosów. Takie gumki powinny być stosownie mniejsze i z tego też powodu znakomicie się nadadzą do włosów delikatniejszych i krótszych. Te małe gumki można także wykorzystać, jeśli chcemy upleść 2 warkocze. Wystarczy je w takiej sytuacji zawiązać na końcach upięć.


Poza tym spore znaczenie mogą mieć także odmienne "parametry" gumki do włosów, np. wielkość spiralki (szerszy rozstaw do włosów grubszych, a bardziej wąski - do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w formie łódki, a przy rozciąganiu powinna być w formie gładkiej rurki lub paska). Naturalnie istotny jest także materiał (powinien być gładki) oraz to, aby po rozciągnięciu gumka powracała do swojego początkowego wyglądu.
2018/02/21, 10:03