Menu strony

Interesujące oraz barwne dodatki

Barwny akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego ubrania. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, ale mogą też wiele powiedzieć o osobie, jaka je zakłada.


Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się głównie z latem, ale można je jak najbardziej zakładać bez względu na porę roku. Chociaż z pewnością nie zaliczają się do rzadko spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubioru lubimy. Osoby, które pragną odróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w intensywnych barwach bądź wybrać ciekawy deseń, jak np. paski, kropki lub serca.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, natomiast zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe bądź czarne. Warto jednakże mieć na uwadze również bardziej odważne kolory albo zabawny wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie interesującym elementem stroju.


Coś dla mężczyzn

Jednym z głównych elementów garderoby każdego eleganckiego pana jest z pewnością garnitur. Co prawda trudno z nim poszaleć, jeśli chodzi o kolory, ale można nieco ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki. Kiedyś przyozdabiano ją kwiatem, dzisiaj jego miejsce zajmują pinsy, zatem gustowne znaczki, jakie również w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- http://www.przypinki-odznaki.waw.pl/produkty-2-0-2.html. Prócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

1 2