Menu strony

Sztybletowy zawrót głowy

Sztyblety
Sztyblety to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. Kobiety już dawno doceniły zarówno ich zadziorny charakter, jak i wygodę. W sezonie jesień/zima ten model obuwia z pewnością będzie miał swoje więcej niż „pięć minut”. A w sklepach Deichmann pojawi się w wyjątkowej odsłonie.

Popularne w tym sezonie sztyblety są idealnym rozwiązaniem na jesienną słotę. Nie tylko łatwo je założyć, ale dodatkowo chronią przed wilgocią i chłodem. Ponadto dzięki nim możemy stworzyć bardzo ciekawe stylizacje! W ofercie Deichmann znajdziemy fasony z kolorowymi gumkami po bokach, na wysokich obcasach, a nawet z brokatowymi aplikacjami.

Sztyblety
„Sztyblety zawsze wprowadzają do ubioru trochę pazura i męskiej nonszalancji. Są świetnym uzupełnieniem rockowego looku chłopczycy - wyglądają super w zestawieniu z marmurkowymi rurkami i wyciągniętym t-shirtem albo koszulą jeansową. Sprawdzą się też jako element przełamujący dziewczęcy look, np. w połączeniu z krótką sukienką w drobny print. Uwaga! W nadchodzącym sezonie buty inspirowane męskimi fasonami powinny być urozmaicone kolorowymi akcentami (sznurówkami, aplikacjami, itp.

Ekscytuje Cię opisywana sprawa? Jeżeli tak, to ponadto zobacz link na witrynie, która także publikuje takiego typu posty. To bez dwóch zdań zwróci Twoją uwagę!

. W kolekcji Graceland znajdziecie idealne szare sztyblety z fioletową wstawką!”
- podpowiada stylista firmy Deichmann – Mateusz Farenholc. stylista - (zajrzyj koniecznie)
Na podstawie danych z: Best Brands PR
Wprowadził: Marta Achtabowska
2018/11/19, 07:14