Menu strony

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze kilka lat wstecz była zarezerwowana jedynie kobiet. Obecnie sytuacja wygląda odrobinę inaczej, bowiem włosów pozbywa się nie tylko zdecydowana większość kobiet, lecz również coraz większe grono mężczyzn. Co skłania do takiego działania? Jakie są najlepsze sposoby usuwania owłosienia? Do depilacji skłania między innymi prostsze dbanie o higienę jak i walory estetyczne. U mężczyzn usuwanie włosów ma na celu przede wszystkim zaprezentowanie niełatwo wypracowanych mięśni na siłowni.

nieowłosione nogi
Bez względu na to, co jest przyczyną naszej walki z owłosieniem, winniśmy wybrać właściwe sposoby depilacji. Szczególnie powszechne jest golenie, co na nieszczęście nie jest przesadnie skuteczne. Ścięte włosy praktycznie natychmiast odrastają, zatem golenie trzeba cyklicznie powtarzać. Znacznie bardziej efektywne są przeróżnego rodzaju kremy do depilacji, jakie osłabiają włosy i pozwalają się ich pozbyć na zdecydowanie dłuższy okres czasu. Musimy się jednakże liczyć z tym, że prędzej czy później niezbędne będzie ponowne przeprowadzenie zabiegu.

Więcej treści

Niecodzienne zabiegi upiększające

Depilacja laserowa nóg
Panie podobno potrafią torturować się, jeżeli w nagrodę staną się urodziwe. Bolesne zabiegi, kremy z odchodami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla pań zwyczajny zabieg kosmetyczny. Bardzo ciekawe, bo – teraz oddajemy się kolejnym eksperymentom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy gładkie.


Między innymi z tego względu coraz liczniejsza grupa osób ciekawi się nowoczesnymi metodami depilacji. Jakie sposoby depilacji (laser do usuwania włosów) oferują dobre salony kosmetyczne? Zdecydowanie najwłaściwszym sposobem na to, żeby zweryfikować, będzie sprawdzenie ofert podmiotów przyporządkowanych do grupy depilacja laserowa warszawa (zobacz artykuł). Jeżeli jesteśmy mężczyznami, znacznie lepiej będzie się wybrać do salonu, jaki specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów dla mężczyzn. Zainspirowani stroną angelfactory.pl
1 2