Menu strony

Marzysz o wyjątkowym weselu? Już teraz zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi decyduje się na wzięcie ślubu tylko w towarzystwie najbliższych osób. Okazjonalnie na tą uroczystość zapraszane są dalekie ciotki oraz kuzynostwo z jakim nie mamy kontaktu od kilku lat. Takie rozwiązanie ma rzecz jasna plusy i minusy, jednakże jest to na pewno tańsze i wygodniejsze. Jeśli i my marzymy o tego rodzaju weselu to winniśmy wziąć pod atencję miasta na Dolnym Śląsku.

Lubin to miasto usytuowane w województwie dolnośląskim. Przyciąga do siebie przede wszystkim osoby szukające pracy w górnictwie. Jednakże tutaj umiejscowione są bardzo kultowe restauracje, w jakich jesteśmy w stanie zaaranżować własne przyjęcie ślubne. Jeżeli wstukamy w wyszukiwarkę Lubin restauracja to na pewno uda nam się znaleźć parę ciekawych miejsc (np. staremury.eu/).

Więcej treści

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Goście na weselu
Planowanie wesela rozpoczyna się zaraz po zarezerwowaniu terminu ślubu, a czasem - terminu na sali ślubnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, tak finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, ażeby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.


Kluczowym kryterium doboru winno być to jak wiele ludzi zamierzamy zaprosić , a także jaki jadłospis nas interesuje. Jest to niezmiernie istotne, albowiem wiele lokali oferuje swoim interesantom tylko lokalną kuchnie. Jako pierwsze danie zostaną podane kluski śląskie z gotowanym królikiem, na deser natomiast tradycyjne ciasto drożdżowe. Jeśli wolelibyśmy kuchnię polską, to musimy popytać o inne menu kierownika restauracji.

stół na sali weselnej
Z całą pewnością uda nam się dojść do kompromisu. Jeśli ciekawi nas jedynie pionierska i kultowa sala weselna Lubin to także zniewalające miasto na wyszukiwania takiego lokalu (my polecamy http://www.staremury.eu/onas/wesela). To właśnie tutaj umiejscowione są śliczne sale, jakie podobają się niejednej młodej parze. W tym momencie w każdym miejscu króluje biel, zatem i tutaj znajdziemy lokale w takiej kolorystyce. Drugi odcień będzie już uzależniony tylko i wyłącznie od nas. Po wybraniu odpowiedniej sali będziemy zmuszeni ustalić wszystkie szczegóły, a mianowicie ilość osób, jadłospis oraz kilka innych kwestii.
1 2