Menu strony

Kosmetyki na szczególne okazje

Są w życiu każdego człowieka takie chwile, kiedy chce prezentować się iście zjawiskowo. Mogą to być przykładowo istotne wydarzenia jak ślub, bardzo istotna pierwsza randka, bankiet w pracy, spektakl w teatrze. Można tak w nieskończoność wymieniać. To właśnie na tego rodzaju okazje zazwyczaj mamy w szafie niezwykle ekskluzywne stroje czy kosmetyki znanych marek. Czasami są to projekty największych jak dior, chanel, Hermes czy Prada, ale oczywiście nie wszystkich ludzi stać na rzeczy z takimi metkami.


Oczywiście każdy ma własne upodobania, a o gustach się przecież nie dyskutuje. Jednak kiedy poszczególne perfumy prawie niczym się nie różnią, to co decyduje o wyborze danej marki? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w perfumerii tigerandbear.pl (http://tigerandbear.pl/pl/c/Armani/369), gdzie profesjonalna obsługa doradzi nam w zakresie zakupu odpowiednich perfum.

Mnóstwo ludzi stawia na nasze polskie doskonałe marki. Przed największymi okazjami większość z nas podejmuje decyzję o skorzystaniu ze specjalistycznej pomocy. Umawiamy się do salonu fryzur, stylistki, robimy profesjonalny manicure, zapisujemy się na upiększające zabiegi. To nic nadzwyczajnego, w końcu wygląd to nasza wizytówka, ma wielkie znaczenie przy pierwszym wrażeniu, gdy poznajemy nowych ludzi.

Produkty z drogerii

Perfumy Armani to kwintesencja łagodności. Jego Acqua di Gio to mix hibiskusa, limonki. Wszystko to składa się na niezwykle harmonijne połączenie, które przypomina śródziemnomorskie plaże, rozbijające się o piasek morze i parny klimat. Nuty zapachowe tych perfum urzekną każdej kobiecie, która odnajduje się w zwiewnych tunikach, a jej włosy to pokręcone stylowo loki. Perfumy Versace – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant z początku zadziwiał strojem, do dziś zaś cieszy nasze zmysły również i zapachem (http://tigerandbear.pl/pl/c/Calvin-Klein/377). Zapach zdecydowanie uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Jednocześnie diabelnie kobiecy! Przeznaczony dla chłopczycy, która na przekór, chciałaby uwydatnić swój styl lub też dojrzewa do jego zmiany. A może dzięki niemu zmieni się z brzydkiego kaczątka w damę?

Kiedy słyszę perfumy pierwsze o czym pomyślę to wyjątkowy zapach. I niech nie zwiedzie was jego iście romantyczna butelka, ten zapach jest więcej nawet niż określony: zdecydowany, przeznaczonydla takich samych kobiet. Przywodzi na myśl orient: kolorowy dziki, szalony. Takie też są kobiety noszące skóry, glany i dlatego kobieta, i Angel te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel oszołomi swoim wnętrzem każdą z nas - zobacz http://tigerandbear.pl/pl/c/Chloe/604.

1 2