Menu strony

Męska moda 2012/2013 od Reserved

Męska moda 2012/2013 od Reserved
Jeszcze nigdy hasło casual nie miało tylu znaczeń. W męskiej zimowej kolekcji Reserved wszystko zależy od interpretacji. Marka pokazuje, jak nowocześnie nosić sprawdzone, klasyczne ubrania. 

Tej zimy męska kolekcja Reserved podąża za stylem i trybem życia współczesnego faceta. Podkreśla atuty świadomego i spełnionego odbiorcy, dla którego istotne jest tkanin (patrz https://fashioncolors.pl/144-tkanina-stretch) idealnie dobrane do sytuacji. Mężczyzna Reserved, to w zależności od sytuacji wyznawca klasyki, lecz również zwolennik nowoczesnych rozwiązań. Nie boi się łączyć różnych stylów, śmiało eksperymentuje z fasonem i kolorystyką. Projektanci marki stawiają przed nim kolekcję, która daje nieograniczone pole do kreowania własnego wizerunku. Wełnianą dyplomatkę łączą ze sportową, kolorową bluzą, a do puchowej kurtki proponują krawat. Kurtkę jeansową od dziś możemy traktować jak koszulę narzucając na nią obszerny sweter. Skórzane traperki nosić do garniturowych spodni.

Męska moda 2012/2013 od Reserved
W kwestii kolorów jest jedna zasada: cała sylwetka w szlachetnych barwach z jednym mocnym akcentem. Granaty łączą się z khaki, a żółć przełamuje ich monotonię. Połączenia szarości z czernią równoważy mocna ultramaryna.

Istotne w kolekcji zimowej dodatki: wełniane czapki, obszerne szale i ciepłe rękawiczki, niezbędne, kiedy temperatura spanie poniżej zera w tym sezonie nabrały również modnego wyrazistego charakteru.
Cała kolekcja Reserved na sezon zima 12/13 udowadnia nam jedno: klasyka jest zawsze w dobrym tonie, trzeba tylko umieć ją nosić.
Na podstawie danych z: RESERVED
Wprowadził: Marketing Reserved
2017/11/16, 15:02